Çiçek Notları

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajı: Onun İçin En İyi Dilekler

Sevgiliniz hasta olduğunda, ilginiz ve sevginizle ona en iyi gelecek şey, sizsiniz! Hasta sevgiliye mesaj atarak, onun hasta yatağında bile gülümsemesini sağlayabilirsiniz! Cicek.com’da yer alan sevgiliye geçmiş olsun mesajı seçenekleri ile onu iyileştirebilirsiniz.

Soğuk Algınlığı Yaşayan Kadın

Sevgiliniz İçin Kısa Geçmiş Olsun Mesajı

Onun en zor döneminde yanında olduğunuzu hissettirmek gibisi yok. Birkaç sözcükten oluşan sevgiliye geçmiş olsun mesajı kısa ve etkili olduğunda iyileştiremeyeceği kimse yok!

 • Senin acı çektiğini görmek, benim de kalbimi kırıyor. Keşke tüm acıları dindirecek sihirli bir değneğim olsaydı. Geçmiş olsun aşkım.
 • Gülüşünü özledim, tatlılığını özledim, yaramazlığını özledim. Seni özledim tatlım. Çabucak iyileş, olur mu? Geçmiş olsun sevgilim.
 • Senin ilaçlardan ve doktorlardan çok, öpücüklerime ihtiyacın var sevgilim. Şimdilik sana sadece aşkımı gönderebiliyorum. Seni seviyorum.
 • Canım… İlaçlar sadece vücudunu iyileştirecek ama benim aşkım hem kalbini hem de ruhunu iyileştirecek. Seni seviyorum. Hemen iyileş, olur mu?
 • Tatlı gülüşün olmadan hayatım eksik kalıyor. Bencillik ettiğimi biliyorum ama lütfen bir an önce iyileş ki gün ışığımı geri alabileyim sevgilim.
 • Sevgili grip, lütfen kız arkadaşımı çok çabuk terk et! Bence mesaj alındı! 🙂 Çabuk iyileş hayatım!

Sevgiliniz İçin Uzun Geçmiş Olsun Mesajı

Karnı Ağrıyan Genç Kadın

Kalbinizin derinlerinden gelen sözcükler ile hazırlanan sevgiliye geçmiş olsun mesajı uzun ve aklını başından alacak etkide olmalı!

 • Sevgilim… Eğer öpücüklerim ve sarılmalarım seni hemen iyileştirebilseydi, bunu günün her saniyesi yapardım. Seni o yatakta hasta görmek beni ne kadar üzüyor bilemezsin… Bu nedenle benim için hızlıca iyileşmelisin! Geçmiş olsun prensesim.
 • Reçeteni yazıyorum: Çokça sevgi, bol bol öpücük ve ilgili bir sevgili! 🙂 Seni daha iyi hissettirmek için her zaman yanındayım birtanem. Seni böyle görmek benim için de çok zor. Söz veriyorum seni iyileştirmek için her şeyi yapacağım.
 • İyileşmen ve o güzel yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum! Keşke sıcak kucaklamalarım ve öpücüklerim işe yarasa ve daha erken ayağa kalkmana yardım etse! Bir an önce iyileş aşkım. Senin için çok güzel bir sürpriz hazırlıyorum.
 • Sen hayatıma girdiğinde, gri olan hayatım bir anda renklendi. Sen hasta olduğunda ise rengarenk hayatımın üzerindeki gökyüzü bulutlu ve çok karanlık… Çabucak iyileş ve hayatımı yeniden ışığınla doldur birtanem.
 • Doktorlar, hemşireler yanında biliyorum ama kişisel bir doktora ne dersin? 🙂 Seni daha iyi hissettirmek için aşırı doz aşkım ve öpücüklerim ile geliyorum! B mesajım bile şimdiden iyi geldi, değil mi? 🙂 Seni seviyorum.
 • Mutlu düşüncelerin daha hızlı iyileşmeye yardımcı olduğunu söylüyorlar. O zaman hemen ayağa kalkman lazım sevgilim! 🙂 Çünkü hatırlayacağın çok güzel anılarımız var. Ve emin ol; iyileştiğinde bir daha hiç hastalanmayacağın kadar güzel hatırlarımız da olacak.

Eski Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajı

Eski sevgiliniz belki sizden gelecek bir mesajla iyileşmeyecek ancak, onu düşünen birinin daha olması iyi gelecek. Aşağıda yer alan eski sevgiliye geçmiş olsun mesajı seçeneklerinden birini seçebilir ve ona beklediği mesajı iletebilirsiniz.

 • Sağlığın, hayatındaki en büyük zenginlik olduğunu sakın unutma. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur ve eski mutlu günlerine hızla dönersin. Bir şeye ihtiyacın olduğunda her zaman yanındayım, bilmelisin.
 • Senin ne kadar güçlü ve dayanıklı biri olduğunu çok iyi biliyorum. Şimdi sen de kendin için bunu tekrar et: “Çok güçlüyüm ve hemen iyileşeceğim!” Her şeyin üstesinden gelmen için bu sihirli sözcükleri kullanmaktan çekinme. Geçmiş olsun.
 • Kendine iyi bak ve her zaman sağlıklı ol. Çünkü senin iyiliğin beni her zaman mutlu eder. Paylaştığımız tüm güzel anılar için ve benim için hızla iyileş, olur mu?
 • Hasta yatağında dinlenerek geçirdiğin her an, seni tekrar sağlıklı olmaya bir adım daha yaklaştırıyor. Bu zor günler, seni olduğundan daha güçlü kılmaya yardımcı oluyor. Senin için yapabileceğim bir şey varsa, her zaman bir telefon uzağındayım. Geçmiş olsun.
 • Şu anda hasta ve zayıf hissedebilirsin ama benim için tanıdığım ve sevdiğim en güçlü insanlardan birisin. Çok yakında iyileşeceğini ve yüzünün tekrar güleceğini biliyorum. Geçmiş olsun.

Hasta olan sevgiliye ne denir, hasta sevgiliye güzel sözler nelerdir? Tüm bu soruların cevabı yazımızda! Sevgiliniz ya da eski sevgiliniz, bu mesajlardan herhangi birini aldığında bile biraz daha iyi hissedecek. İyileştiğinde aklında kötü günler değil, onun için beslediğiniz hisleriniz ve ilettiğiniz bu mesaj kalacak. Bu nedenle hasta olan sevgiliye mesaj atmaktan çekinmeyin ve güzel sözleriniz ile onu motive edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu