Çiçek Notları

Anneye Doğum Günü Mesajı: En Değerlinizi Mutlu Edin

Hayatta en sevdiğiniz insan kim diye sorsalar, hiç düşünmeden “Annem!” dersiniz… Öyleyse yeni bir yaş aldığı bu özel günde, onu dünyanın en mutlu annesi yapmaya hazır olun! Cicek.com’daki anneye doğum günü mesajı seçenekleri, sizi bekliyor!

Annesine Çiçek ve Hediye Alan Kadın

Anneniz İçin Kısa Doğum Günü Mesajı

Onun sizden duyduğu birkaç cümle ile ne kadar mutlu olacağını hayal bile edemezsiniz… Bu nedenle anneye doğum günü mesajı kısa olduğunda bile kalbini çalacağından eminiz!

 • Sen sadece benim değil, tüm insanların sevdiği ve hayran olduğu bir kadınsın. Aynı zamanda güçlü, güzel, cesur ve bilgesin. En büyük hayranın olan ben, doğum gününü kutluyorum anneciğim.
 • Anneciğim; beni ben yapan tüm iyi şeyleri senden aldım… Bu eşsiz miras için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Canım annem… Hayattaki sonsuz olasılıklara gözlerimi açtığın için sana ne kadar minnettarım bilemezsin. Bana kattığın her şey için teşekkür ederim, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun!
 • Aldığım tüm doğru kararlarda bana bunu öğreten kişinin sen olduğunu biliyorum canım annem. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun!
 • Beni koşulsuz sevdib, iyiyi ve kötüyü öğrettin, her zaman destekledin… İşte bu yüzden sen dünyanın en güzel annesisin! Doğum günün kutlu olsun kraliçem!
 • Hayatta nereye gidersem gideyim, kalbimin bir parçası hep senin olduğun yerde kalır. Çünkü sen benim sığınağım ve evimsin. İyi ki doğdun sultanım…
 • Ne zaman bir zorlukla karşılaşsam, senin ne yapacağını düşünüyorum anne. Sözlerin ve sevgin benim en büyük rehberim. Doğum günün kutlu olsun!

Anneniz İçin Uzun Doğum Günü Mesajı

Annesinin Doğum Gününü Kutlayan Erkekler

“Anneme olan sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez.” mi diyorsunuz? O halde anneye doğum günü mesajı uzun olmalı! Aşağıda anneye doğum günü mesajı duygusal uzun seçenekleri ile sizi bekliyor!

 • Anneciğim, hayatım boyunca bana çok şey verdin. Güce ihtiyacım olduğunda bana umut verdin, yardıma ihtiyacım olduğunda bana destek verdin ve daha fazlasına ihtiyacım olduğunda bana sonsuz, koşulsuz sevgi verdin. Hayat, bana iyi ki senin gibi bir anne verdi… Doğum günün kutlu olsun canım annem.
 • Canım annem… Küçükken bana hikayeler okumanı çok severdim. Çünkü hayatımı büyük, heyecan verici bir maceraymış gibi hayal ederdim. Her ne olursa olsun bana mutlu sonumu veren senin aşkındı. Hayatıma her zaman sihir ve mucize getirdiğin için teşekkürler anne. İyi ki doğdun!
 • İyi olduğunuzda birçok insan yanınızdadır, ancak en kötü olduğunuzda anneniz her zaman oradadır. Yılların desteği ve sevgisi için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Ömrüm boyunca bana milyonlarca anlatılmamış sevinç anı yaşattın. Hayatıma bol bol kahkaha ve neşe kattın. Sen, dünyada gördüğüm en parlak ve en nadide yıldızsın. İyi ki varsın, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • İlham verici bir şey söylemek bir şeydir, ancak karakterinle ilham vermek başka bir şeydir. Canım annem… Sen, yaşadığın hayata bakış açınla ve kişiliğinle bana her gün ilham veriyorsun. İlham kaynağımın doğum günü kutlu olsun, iyi ki varsın!
 • Öykünecek böyle muhteşem bir rol modeliniz olduğunda, ulaşılmazı hedeflemek kolaydır. Elimi tutup bana her zaman yol gösterdiğin için teşekkür ederim anneciğim. Hedeflerime bir bir ulaşırken, geçtiğim her yolun sonunda senin olduğunu bilmek ne kadar güzel bilemezsin! Doğum günün kutlu olsun!
 • Gözlerimi kapattığımda birkaç anı geliyor gözüme… Saçımı örüyorsun, birlikte güzel bir makarna yapıyoruz… Bana en güzel hatıraları veren harika bir annem olduğu için çok şanslıyım. Hayatımı özel kılmak için her zaman çok çabaladığın için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Anneniz İçin Duygusal Doğum Günü Mesajı

Doğum Gününde Şaşıran Anne

Bugün hayatınızdaki en duygusal insanın doğum günü! Anneye doğum günü mesajı duygusal olmalı diyorsanız, aşağıdaki mesajlara bir göz atmalısınız.

 • Bir başkası için her şeyi feda etmek özel ve sevecen bir sevgi gerektirir; anne sevgisi. Mutluluk her daim benimle olsun diye bu kadar çok fedakarlık yaptığın için teşekkür ederim. Sen kesinlikle en iyisisin anne! Doğum günün kutlu olsun!
 • Anneciğim; ne zaman kararsız kalsam sana sığınırım. Çünkü sen bana inancınla, umudunla ve sevginle her zaman rehberlik edersin. Sonsuz sabrın ve sevgin için teşekkür ederim anne. Doğum günün kutlu olsun.
 • Küçükken yürümeyi öğrenmeme yardım ettin, ama aynı zamanda bir yetişkin olarak kendi ayaklarım üzerinde sımsıkı durmama yardım ettin. Umarım bir gün benim seninle gurur duyduğum kadar sen de benimle gurur duyarsın. İyi ki doğdun!
 • Anne kelimesi senin için sadece bir unvan değil, aynı zamanda büyük bir miras. Hayatımda bu kadar derin bir yer bıraktığın için ne kadar şanslıyım bilemezsin. Mutlu yaşlar anne!
 • Aynaya baktığımda, bana bakan bir yansımanı görüyorum. Bu beni çok mutlu ediyor anne… İyi genlerin ve üzerimde bıraktığın pozitif etkilerin için teşekkür ederim 🙂 Doğum günün kutlu olsun.
 • Ben kendi hayallerime kavuşayım diye birçok hayalinden vazgeçen kadının doğum günü kutlu olsun. Seni çok seviyorum canım annem. İyi ki doğdun!
 • Hayatta nereye gittiğimin bir önemi yok çünkü evim her zaman senin olduğun yerde olacak. Zor zamanlarımda koşabileceğim tek kadının doğum günün kutlu olsun!

Yukarıda anneye en güzel doğum günü mesajı seçeneklerini derledik! Anneye uzun doğum günü mesajı, anneye duygusal doğum günü mesajı ve diğer birçok mesaj seçeneği, yazımızda sizi bekliyor! Annenize alacağınız hediye seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde, anneye doğum günü mesajı çeşitlerini ise aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu