Çiçek Notları

Kuzene Doğum Günü Mesajı: Çocukluktan İlham Alın

Kuzeniniz sizin çocukluk anılarınızı süsleyen en iyi yol arkadaşınız! Bugün onun doğum günü. Peki ya ona söyleyecek güzel sözleriniz yok mu? Cicek.com’da sizin için hazırladığımız kuzene doğum günü mesajı alternatiflerini mutlaka okumalısınız!

Arkadan Fotoğrafları Çekilmiş Kadın Kuzenler

Kuzeniniz İçin Uzun Doğum Günü Mesajı

Onu anlatmaya satırlar yetmez… Öyleyse Cicek.com’daki kuzene doğum günü mesajı uzun seçenekleri arasından, kuzeniniz için en doğru mesajları bulabilirsiniz!

 • Canım kuzenim… Seninle büyümek aldığım en büyük hediyeydi. Bugün, hayatımda olduğun için ve tüm özel anılar için ne kadar minnettar olduğumu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın!
 • Kuzenler çocukluğun küçük bir parçasıdır derler. Şimdi geçmişe dönüp bakıyorum da, benim için gerçekten çocukluğumun vazgeçilmez bir parçasısın. Hayatımda senin gibi bir kuzene sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi ki doğdun!
 • Bu dünyada tüm kusurlarımı, hatalarımı bilen ama yine de beni böyle kabul edip seven biri var; sen! İşte bu yüzden ben dünyanın en şanslı insanıyım! Sen, benim için bir kuzenden daha fazlasısın. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 • Bugün doğum günün! Bugün senin için yeni ve harika bir yılın başlangıcı! Yeni yaşında nerede olduğun üzerinde çok fazla durma ve sadece nereye gittiğine odaklan. Bugünün ve tüm yarınların geçmişten daha iyi olsun canım kuzenim. Doğum günün kutlu olsun!

Kuzeniniz İçin Kısa Doğum Günü Mesajı

Kuzeninizle birlikteliğiniz ne kadar uzunsa, kuzene doğum günü mesajı kısa olmalı! Aşağıdaki mesajlar kısa mesaj sevenler için özel olarak hazırlandı!

 • Kan bağıyla kuzeniz, özümüzde kardeşiz ve hayattaki seçimlerimizle en iyi arkadaşız. Doğum günün kutlu olsun kuzenim!
 • Sen bu hayatı güzel ve bütün yapan her şeyin harika bir hatırlatıcısısın. İyi ki varsın… Mutlu bir yaş olsun canım!
 • Suç ortağımın doğum günü kutlu olsun. Her eğlence için her zaman yanımdaydın. Hayatı yaşamaya değer bir macera yaptığın için teşekkürler!
 • Beni kaç kez güldürdüğünü, sayende kaç kez kahkaha attığımı hatırlamıyorsam, bu senin harika kişiliğin sayesindedir! İyi ki doğdun kuzen!

Kuzen İçin Komik Doğum Günü Mesajı

Birbiriyle Eğlenen Kuzenler

Kuzeniniz hayattaki en eğlenceli kişi! O halde kuzene doğum günü mesajı komik ve en az onun kadar eğlenceli olmalı!

 • Kuzenler dünyadaki en harika insanlardır! En azından seninki öyle. 🙂 Doğum günün kutlu olsun kuzen!
 • Sana o çok istediğin hediyeyi alsam ne kadar mutlu olurdun değil mi? Onun yerine seni çok daha mutlu edecek bir hediyeye sahipsin, bana! 🙂 Doğum günün kutlu olsun kuzen!
 • Evet… O gün geldi… Kuzenin olarak sana mutlu yıllar dilemek ve yaşlandığını hatırlatmak benim görevim. Gerçekten, gerçekten, gerçekten çok yaşlandın ama yine de seni seviyorum. 🙂 İyi ki doğdun!
 • Hayattaki başarıların sayesinde çıtayı her zaman o kadar yükseğe koyduğun için teşekkürler. Sayende benim başarılarım yanında sönük kaldı kuzen! 🙂 Mutlu yaşlar!

Kuzen İçin Duygusal Doğum Günü Mesajı

Kuzeniniz ile aranızdaki bağ çok kuvvetli.. O halde ona atacağınız kuzene doğum günü mesajı duygusal olmalı!

 • Nereden başlayayım? Aralarından seçim yapabileceğin bir ömür boyu hatıralar olduğunda, nereden başlayacağını bilmek zordur. O yüzden en baştan başlayacağım. Doğduğun gün, hayal edebileceğim en iyi hediyeyi aldım; ömür boyu sürecek bir arkadaşlığı! Seni bir kardeş gibi seviyorum. Mutlu yıllar kuzen!
 • Kuzenler her zaman sizi ne zaman kollayacaklarını ve daha da önemlisi size ne zaman meydan okuyarak dünyanızı iyileştireceklerini iyi bilirler. Bu hayat yolculuğunda tüm doğrularımda ve yanlışlarımda yanımda olduğun için teşekkür ederim canım kuzenim. İyi ki doğdun!
 • Doğum günü, hayat dedikleri şeyde yeni bir yılın başlangıcıdır. Uzun ve bazen güzel, bazen zor ama senin gibi bir kuzenin varlığı ile çok daha kolay ve eğlenceli! İyi ki varsın canım yol arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun!
 • Seni rahatsız etmeyi, seni endişelendirmeyi ve daha da önemlisi seni sinirlendirmeyi çok seviyorum. Ancak, en sevdiğim şey seni koşulsuz sevmek. Dünyanın en iyi kuzeninin doğum günü kutlu olsun.

Erkek Kuzen İçin Doğum Günü Mesajı

Erkek ve Kadın Kuzenler Selfie Çekiyor

Kuzeniniz sizin için bir abi ya da bir erkek kardeşten farksız… Aşağıda yer alan erkek kuzene doğum günü mesajı seçenekleri ona iletmeniz için sizi bekliyor!

 • Aile sadece kanla değil, kalple de bağlıdır. Mesafe ve zaman bağımızı asla koparamaz. Seni çok seviyorum kuzen ve ne yaşarsak yaşayalım hep seveceğim. Muhteşem bir doğum günü geçirmen dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!
 • Çocukluğumda benim için hep bir abi gibiydin, şimdi ise en büyük arkadaşım… O zamandan beri birçok doğum günü gelip geçmiş olsa da, aramızdaki bağ her zamankinden daha güçlü. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim, iyi ki doğdun!
 • Yıllar içinde büyümeni izledim ve dönüştüğün genç adamla bundan daha fazla gurur duyamazdım. Bugün sana sonsuz sevgi ve kahkahalarla dolu bir yaş diliyorum. İyi ki varsın!
 • Küçük kuzenime… Sen küçükken seni sevmek ve aynı zamanda ilgilenmek zorunda kaldığımı hatırlıyorum. 🙂 Artık sorumluluk sahibi bir genç adamsın. Şanslıyım ki tek yapmam gereken seni sevmek… Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günü mesajı kuzene atıldığında hem duygusal hem de eğlenceli olmalı! Tek yapmanız gereken; yazımızda yer alan mesajlar içinden ona en uygun mesajı seçmek ve doğum gününde onu dünyanın en mutlu kuzeni ilan etmek! 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu