Çiçek Notları

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

Kalbe dokunan, tatlı gülücükler hediye etmenizi sağlayacak sevgiliye Babalar Günü mesajı içeriği sizi bekliyor!

baba ve kızı oyun oynuyor

Sevgiliniz aynı zamanda çocuklarınızın babası, onların en büyük dostu ve manevi dayanağı olduysa, Babalar Günü’nde tatlı bir kutlamayı bekliyor olabilir. Çocuklarınız ve kendiniz adına anlamlı bir mesaj yazarak sevgilinizin yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirebilirsiniz. Tatlı gülücükler hediye etmenizi sağlayacak bazı cümleleri, size ilham olması için bu yazıda sıraladık.

SevgiliyeUzun Babalar Günü Mesajı

baba ve kızı
 • Babalar Günü’nde en içten dileklerimle aşkım…. Benim için en sevecen erkek arkadaş oldun ve bir gün seni sevgi dolu bir baba olarak görmeyi gerçekten çok istiyorum.
 • Sana baktığımda sadece bir erkek arkadaş değil, aynı zamanda en iyi bir arkadaş görüyorum, ayrıca şefkatli bir baba görüyorum. Bir ömürde birçok güzelliği senin sayende buldum…… Babalar Gününü kutlarım!
 • Birbirimize aşık olduğumuzda büyük bir sevinç hissettim, ama hiçbir şey beni her sabah uyandıran ve senin yanında bulduğum neşeyle kıyaslanamaz! Sen iyi bir erkek arkadaş ve mükemmel bir insansın. Babalar Günün güzel geçsin aşkım!
 • Bir gün gerçekten bir baba olacaksın! Eminim çünkü bana davranış şeklin ve bana bakışların bunun en büyük ispatı! Şimdiye kadarki en harika babalardan biri olacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum! Çok mutlu bir Babalar Günü dilerim.

Sevgiliye Kısa Babalar Günü Mesajı

baba ve erkek çocuk
 • Mutlu Babalar Günü! Çiçeklerden ve hediyelerden daha fazlasını ifade eden  o teşekkürü gözlerimde görebilirsin! Seni seviyorum. Sen en iyi baba ve benim en iyi arkadaşımsın. Bugün senin günün!
 • Canım sevgilim, Babalar Günün çocuklarınımızın hayatını doldurduğun aynı neşe ve kahkahalarla dolsun. Gücünü, bilgeliğini ve sevgini gösterdiğin için teşekkür ederim.  
 • Çocuklarının iyiliği için elinden gelenin en iyisini yapmaktan asla bıkmayan erkek arkadaşım; sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Günü kutlu olsun!

Sevgiliye Duygusal Babalar Günü Mesajı

 • Aşkım, sana çok mutlu bir Babalar Günü diliyorum! Sen hepimiz için bu kadar şefkatli bir kucak ve kocaman bir gülümseme oldun. Mutluluğumuz sonsuza kadar sürsün! Mutlu Babalar Günü.
 • Çocuklarına ve torunlarına büyük bir sevgi ve özveriyle bakmaya devam eden can sevgilim, sana büyük bir hayranlık duyuyorum. Harika bir gün geçir! Babalar Günün kutlu olsun!
 • Bu selam, çocuklarına duyduğu büyük sevgiyi her gün gösteren erkek arkadaşıma gidiyor: Seni çok seviyoruz ve yan yana olamasak da her an seni düşünüyoruz, Babalar Günün kutlu olsun!
 • Erkek arkadaşım olmandan daha iyi olan tek şey, çocuklarımızın seni baba olarak görmeleri. Babalar Günün kutlu olsun!
 • Senin gibi sevgi dolu ve ilgili, maceracı ve hayat dolu, koruyucu ve sevecen bir erkek arkadaşla, sadece sevildiğimi hissetmiyorum, aynı zamanda dünyadaki cenneti yaşıyorum! Mutlu Babalar Günü.
 • Tebrikler balım! Yolumuz her zaman açık ve aydınlık olsun. Çocuklarımızın elimizden geldiğince iyi bir insan olmaları için çabaladığın, onları en iyi şekilde eğitmek için ihtiyacımız olan bilgeliğe sahip olduğun için çok şanslıyız! Babalar Günün kutlu olsun!

Sevgiliye Gelecek Babalar Günü Mesajı

baba ve erkek bbbek
 • Bir baba için çocuğunun gülümsemesini görmekten daha büyük bir motivasyon, çocuğunun hayattaki ilerlemesini görmekten daha büyük bir gurur yoktur. Bunu başarabildiğimiz için teşekkür ederim sevgilim! Babalar Günün kutlu olsun!
 • Bu senin ilk Babalar Günün olacak! Bebeğimizle ve benimle birlikte güzel bir gün geçirmeni diliyorum. Umarım akılda kalıcı bir Babalar Günü olur! Aranızdaki sevgi bağının en güzel bir birlikteliğe dönüşmesi dileğiyle… 
 • Sabırlı, sevecen ve sevecensin ve bunlar seni en iyi babalardan biri yapan özelliklerden sadece birkaçı! Onların harika yetiştirilmelerinin sebebi sensin! Sevdiklerinle birlikte çok mutlu bir Babalar Günü geçirmeni diliyorum!
 • Kız arkadaşın olduğum için gerçekten çok şanslıyım çünkü bana gösterdiğin ilgi ve sevgi, kendimi bir prenses gibi hissettiriyor…. Senin de Babalar Günün kutlu olsun aşkım.
 • Çocuklarımızın  başarısının ardındaki sebep, hayalleri için onlara her noktada destek olman ve onlara yardımcı olmandır! Harika bir babanın Babalar Gününü kutlarım.
 • Çocuklarımızın davranışları ve başarısı, yetiştirilme tarzlarının bir yansımasıdır. Başarının adına da harika bir baba olmak derler! Tanıdığım dünyanın en iyi babasına; Babalar Günün kutlu olsun! 
 • Baba olmak kolay değil ama seni gördüğümde çok umutlu ve mutlu hissediyorum. Sen her zaman çocuklarına karşı en sorumlu ve şefkatli baba oldun. Babalar Gününü kutlarım benim biricik sevgilim!
 • Çocukların sana hayran ve onların en süper kahramanı sensin! Bir erkek arkadaş olarak da rolünü iyi şekilde oynuyorsun. Babalar Gününün harika geçmesini dilerim! Verdiğin büyük aşk için dünyadaki tüm mutluluğu hak ediyorsun.

Sevgiliye En Güzel Babalar Günü Mesajı

 • Umarım çocuklarımız senin gibi olmak istediklerini söylerler ve bu düşünce beni gözyaşlarına boğar çünkü tanıdığım en iyi adamsın! Sana aşık olmanın hayatımın en iyi kararı olduğunu biliyorum ve mutluyum çünkü senin tarafından asla hayal kırıklığına uğramayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun! 
 • Bir baba olarak sevgin, çocuklarınla her etkileşiminde kendini gösteriyor. Seni izledim ve o çocukları onlara gösterebileceğinden daha çok sevdiğini görebiliyorum. Sen harika bir babasın! Babalar Günün kutlu olsun aşkım!
 • Sen onların kahramanısın. Yaptığın her şeyi izlerler, yaptığın her şeyden öğrenirler ve yaptığın her şeyi yapmak isterler. Çocuklarımızın hayatındaki en  büyük oyuncusun ve olmaya devam edeceksin. Onlara kendinden emin, özgür ve gururlu olmayı öğretiyorsun, daha ne olsun! Babalar Günün kutlu olsun!

Sevgiliye ya da eski sevgiliye Babalar Günü mesajı göndererek, güzel günler ve çocuklarınızın mutluluğu için teşekkür edebilirsiniz. Yukarıda sizin için sıraladığımız cümleler ilham perilerinizin hoşuna gittiyse, beğenebileceğinizi düşündüğümüz birkaç sayfamız daha var: Geleceğin babasına Babalar Günü sözleri ve eşine Babalar Günü mesajı.

Okumaktan hoşlanabileceğiniz diğer yazılarımız:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu