Çiçek Notları

Kadınlara Sevgililer Günü Mesajları: Eşinize, Annenize En Güzel Mesajlar

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgililer günü mesajı kadına ya da erkeğe özgü olmadan herkes için heyecan vericidir. Aşkınız için doğru tebrik sözlerini bulmak bazen zor olabilir. Bu sayfada sevgiliniz veya eşiniz için pek çok tatlı Sevgililer Günü kartı ya da bu özel günü daha da romantik hale getirmek için kullanışlı olabilecek resimlerle kullanabileceğiniz romantik Sevgililer Günü mesajları sunuyoruz. Aşk sözleri, duygularınızı ifade etmenize ve ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olabilir!

 • Hala senin sevgine layık hissetmiyorum ama onu hak etmek için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Hayatımda olduğun için çok minnettarım. Bana kalbini verdiğin için teşekkür ederim. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.
 • Her Sevgililer Günü’nü özel kılıyorsun. Tek yapmak istediğim güzel yüzüne bakmak ve tatlı dudaklarını öpmek. Yıllar boyunca benimle olduğun için teşekkür ederim. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim.
 • Tüm ihtiyacım olan sensin. Bu dünyayı sensiz hayal edemiyorum. Bu kadar özel birini bulacağımı hiç düşünmemiştim. Kendimi tamamlanmış hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim bebeğim. Gel bu Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılalım!
 • Seninle tanışmadan önce ne kadar kaybolduğumu hatırlıyorum. Bana evimmişsin gibi hissettiriyorsun ve hayatta istediğim tek şey bu. Şu anda çok mutlu bir adam olduğumu söyleyebilirim. Seni seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun.
 • Çok şey yaşadık değil mi? Yine de sana hala delicesine aşığım. Sanırım bu bana takılıp kaldığın anlamına geliyor bebeğim. Umarım aldırmazsın. Sevgililer Günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 • Yaşadığım bu peri masalı bana gösterdiğin sevgiyle yaratıldı. Bana her şeyi öğrettin ve bunun için öleceğim güne kadar minnettar olacağım. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim. Daha nice mutlu yıllara.
 • Bizimki gibi bir aşk zor bulunur. Senin tarafından seçildiğime inanamıyorum. Buna bunca yıl geçmesine rağmen hala inanamıyorum. Sen tanıdığım en güzel kadınsın ve zamanın sonuna kadar seninle ilgileneceğime söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım.
 • PS5’imi senin için kırardım. Senin için abur cuburdan vazgeçerdim. Seni mutlu etmek için her şeyi yapardım. Mutluluğumun ve istikrarlı ruh sağlığımın sebebi sensin. Bu Sevgililer Günü’nde benimle olduğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum.
 • Hayatını benimle geçirmeyi kabul ettiğin gün, hayatımın en önemli günüydü. Bu Sevgililer Günü benim için ne kadar önemli olduğunuzun bir hatırlatıcısı olsun. Hayatımda olduğun için sana teşekkür etmekten asla vazgeçmeyeceğim. Seni seviyorum, 14 Şubatın kutlu olsun.
 • Aşkımızla ilgili en şaşırtıcı şey, ne kadar incinsek de birbirimizi iyileştirebilmemizdir. Sen benim her gönül yarası için evrensel tedavimsin. Seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum ve bu Sevgililer Günü’nde sana aşkımın ne kadar olağanüstü olduğunu göstermeye çalışacağım. Kemerini bağla bebeğim.
 • Beni aşka inandıran kızın Sevgililer Günü kutlu olsun! Neredeyse flört hayatımdan vazgeçiyordum ama sen hayatıma girdin ve bana pes etmemem gerektiğini gösterdin. Seni sonsuz seviyorum bebeğim.
 • Birbirimiz için yaratıldığımıza inanıyorum. Her gün beni daha iyi bir versiyonun haline getiriyorsun ve bunun için minnettarım. Bu dünyada ihtiyacım olan tek şey senin sevgin. Sevgililer Günün kutlu olsun tatlım.
 • Bir gün sana tüm dünyayı vereceğim. Hakediyorsun. Her bir parçan “mükemmel” diye haykırıyor ve sana asla doyamayacağım. Bu 14 Şubat, sonsuz aşk hikayemizin başlangıcı olsun.
 • Seni korkutmak istemiyorum ama zamanın sonuna kadar seninle olmak istiyorum. Her sabah yanımda seninle uyanmak istiyorum. Çocuklarımızın senin gözlerine ve muhteşem gülüşüne sahip olmasını istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim. Benim için dünyanın anlamısın.
 • Bu nihai randevu gecesi! Sevgililer Günü çılgındır, herkes bir ton çiçeğe bakıp en pahalı restoranda bir masa ayırtmaya çalışırken çıldırır. Sadece birlikte olarak bu günü özel kılabileceğimizi biliyorum. En sevdiğin filmi izleyelim. Ne dersin?

Sizin için listelediğimiz en etkileyici ve en güzel sevgi sözleri dolu cümleleri bulabilir, aşkınızı daha iyi anlatmak için bu sözlerden ilham alabilirsiniz. Daha fazla ilham için sevgiliye güzel sözler yazımızı ve diğer etkileyici içeriklere göz atmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu