Çiçek Notları

Özür Mesajları

Sevdiklerinizin kalbini kırdığınızda, özür dilemek sandığınız kadar kolay olmayabiliyor. İki kelimeden oluşan “Özür dilerim…” cümlesini telaffuz etmek her ne kadar kolay olsa da, kırgınlıkları unutmak pek de öyle değil… Hele ki özür dilememiz gereken kişi arkadaşınız, anneniz, babanız, eşiniz ya da sevgiliniz ise, işiniz biraz daha zor bir hale gelebiliyor. “Peki bu kırgınlıkların üstesinden nasıl gelebilirim?” diyorsanız, belki güzel bir sürpriz ile belki de içten gelen anlamlı bir özür mesajı ile karşınızdaki kişiye gerçekten çok üzgün olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Bazen sevdiklerinizin karşısına bir anda çıkacak özür notları, bazen de içten gelen bir özür dileme mesajı ile onların kalbine giden kapıları tekrar aralayabilirsiniz. Seçiminiz anlamlı özür mesajlarından yanaysa, sizin için seçtiğimiz kişiselleştirilmiş mesajlardan ilham alarak sevdiklerinizle aranızdaki kırgınlığa bir son verebilirsiniz. Defalarca gönderdiğiniz özür dilerim mesajları karşılık bulmadıysa, önereceğimiz mesajlar size yeni fırsatlar sunacak.

Etkileyici Özür Mesajları

Belki bir hata yaptınız, belki de söylememeniz gereken şeyler dile getirdiniz. Pişmanlığınızı ve üzüntünüzü dile getirmek için etkili cümlelere ihtiyacınız olabilir. Duygusal ve güçlü etkiye sahip bir özür dilerim mesajı ile, içinizden gelen duyguları kelimelere dökerek karşınızdaki kişiye kendinizi affettirebilirsiniz. Asıl önemli olanın duygularınızı korkusuz ve açık bir şekilde dile getirmek olduğunu unutmayın.

Şu an dünyadaki en kötü insan gibi hissediyorum. Sana bağırdığım için gerçekten çok üzgünüm ve bir daha asla sana bağırmayacağıma söz veriyorum. Beni lütfen affet bebeğim!

Sana yalan söylediğime ben bile inanamıyorum. Bunu asla telafi edemeyeceğimi bilsem de, en azından özrümü kabul et. Gerçekten çok üzgünüm, bir daha asla aramızın böyle bozulmaması için elimden geleni yapacağım!

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden senin ağladığını görmek beni çok üzüyor. Lütfen özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver, çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Şu an bana kızgın olduğunu biliyorum. Ama olanları düşünmek için bir dakikanı ayırdığında, sahip olduğumuz tüm güzel zamanları, paylaştığımız tüm mutlu hatıraları ve geleceğin ikimiz için ne kadar güzel olacağını da düşünmeni istiyorum. Gerçekten üzgünüm hayatım ve umarım beni affedersin!

Yüzündeki güzel gülümsemeyi tekrar görene kadar seni şımartmayı bırakmayacağım. Ne kadar üzgün olduğumu göstermek için ne gerekiyorsa yapacağım. Beni lütfen affet bebeğim!

Kısa Özür Mesajları

Özür dilerken uzun uzun cümleler kurarak ve yaşanılan durumu tekrar hatırlatırcasına mesaj atmak yerine, daha kısa ve daha samimi mesajları tercih edebilirsiniz. Özür mesajı kısa olduğunda ihtiyacınız olan şey; samimiyetinizi koruyarak, mesajınızı doğrudan karşınızdaki kişiye iletmek olacak. Yan yana gelen birkaç kelimenin sevdiklerinizin kalbini yeniden nasıl çaldığını görünce siz de şaşıracaksınız.

Benim için dünyanın anlamı sensin. Beni affedebilecek misin?

Hayatım sensiz eksik. Beni lütfen affet!

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver!

Üzgünüm. Seni kollarımda tutmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Hayatımın sen olmadan bir değeri yok. Beni lütfen affet!

Sevgiliye Özür Mesajları

Sevdiğiniz kişiye attığınız özür mesajları bir türlü kalbini yumuşatamamış olabilir. Belki de mesaj dilinizde düzeltilmesi gereken noktalar vardır. Özür mesajı sevgiliye gönderildiğinde daha titiz davranmak ve daha romantik olmakta fayda var. Sevgiliye özür mesajı konusunda bu zamana kadar eksiklerinizin olduğunu düşünüyorsanız, önereceğimiz mesajlar işinizi oldukça kolaylaştıracak. Sevgiliye özür mesajı kısa ya da uzun olur diye düşünmeden, kalbinizden gelen sözcükleri bir araya getirin ve ilişkinizi yeniden güçlendirin. Sevgiliye özür mesajları uzun olur diyenler için de birkaç önerimiz var…

Sanırım bir süredir seni görmezden geldiğimi düşünüyorsun. Son birkaç hafta içinde işler yüzünden o kadar yoğundum ki, sana zaman ayıramadım. Lütfen beni affet, hafta sonu her şeyi telafi edeceğim.

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Dün sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi biliyorsun, değil mi? Sana ihtiyacım var ve dün gece için çok üzgünüm!

Sen tanıdığım en tatlı, en candan ve en güler yüzlü insansın. Beni affetmen için gereken her şeyi yapacağım. Yaptıklarım için üzgünüm…

Dünyadaki en yakışıklı/güzel adam/kadın kim? Sen. En sıcak adam/kadın kim? Sen. En havalı adam/kadın kim? Sen. Şimdiye kadar en anlayışlı sevgili kimdi? Sen. Beni kim çabuk affedecek? Sen. Çok üzgünüm, seni seviyorum!

Eşe Özür Mesajları

Özür mesajları sevgiliye gönderildiği kadar hayat arkadaşınıza da gönderilebilir. Birlikte hayatı paylaştığınız, size yol arkadaşlığı yapan sevgili eşiniz de sizden güzel cümleler duymak istiyor olabilir. Onu sevdiğinizi ve sizin için ne kadar değerli olduğunu hatırlatarak mesaja başlamakta büyük fayda var.

Bu hafta yaşadığımız sorunlar için özür dilemesi gereken tek kişi benim. Üzgünüm ve umarım şehirdeki en mutlu çift olmaya kaldığımız yerden devam edebiliriz. Seni seviyorum!

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Son birkaç gündür uğraştığımız çekişmelerde tek sorumlu benim, üzgünüm. Umarım haftanın geri kalanını daha iyi hale getirebilirim!

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

Bugün tüm sorunlarımız için seni suçlamayı bırakmaya karar verdim, çünkü ben de yeterli sorumluluk almadığımı fark ettim. Üzgünüm, tüm kavga ve tartışmalara son vermek istiyorum. Beni affet!

Sevdiklerinizi kırdığınızda, hayatınızın onlar olmadan ne kadar anlamsız olduğunu düşündüğünüzü ve bu yüzden onlar için yapamayacağınız şeyin olmadığını biliyoruz. Fakat onların tek bir şeye ihtiyaçları var: Onları kırdığınız için gerçekten üzgün olduğunuzu hissettirmek. Sevdiklerinizin kalbini tekrar çalmak için hazırladığımız mesajlardan ilham alabilirsiniz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu