Çiçek Notları

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

En tatlı doğum günü dilekleri, biraz ilhamla unutulmaz hale gelebilir! Özel gününde erkek arkadaşınızın  paylaşmak ve mutlu etmek basit görünebilir, ancak doğum günleri her yıl gelir ve doğum günü dileklerinizi yazarken orijinal olmak çok kolay değildir. Erkek sevgiliye doğum günü mesajı içeriğimiz ilham olması için sizlerle!

Erkek sevgiliye doğum günü mesajı yazmak gözünüzü korkutmasın!  Her kadın sevgilisini memnun etmek için bu günü unutulmaz ve heyecanlı kılmak ister. Başarılı bir kutlamanın temel özelliklerinden biri, sevgilinizin kalbini eritecek orijinal ve samimi bir dilektir.

Bir hediye mesajı, erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajı ya da kısa ama etkileyici bir söz; sevgilinizin doğum gününü unutulmaz bir güne dönüştürmek için gerekli ilhamı ve tatlı fikirleri burada bulabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

 • Senin kadar güzel kalpli biriyle hiç tanışmadım. Hiç kimse bana senin davrandığın gibi davranmadı. Sen gezegendeki en iyi kalpli ve sadık insansın ve her gün hayatımda olduğun için Tanrı’ya şükrediyorum. Mutlu Yıllar bebeğim.
 • Sana ne dileyebilirim? Zaten bana sahipsin, başka neye ihtiyacın var? Şaka bir yana, seni yaşayan en mutlu adam yapmak için her şeyi yapacağıma söz veriyorum. Seni seviyorum ve bence sen dünyanın en güzel ruhuna sahipsin. Mutlu yıllar aşkım.
 • Doğum günün, sana sahip olduğum için her gün yaşayan en şanslı kadın olduğumu hissettiğimi hatırlatmak için harika bir fırsat. Keşke kendini benim gözlerimden görebilsen. Aşka hayran kalırdın! Mutlu yıllar bebeğim.
 • Yapabilseydim sana dünyaları verirdim. Mutlu ve başarılı olmanı her şeyden çok istiyorum. Seni sonsuza kadar seveceğime ve her zaman yanında olacağıma söz veriyorum. Mutlu yıllar balım.
 • Yanında olmanın nasıl bir his olduğunu asla unutmayacağım. Özel bir tür enerji yayan, etrafındaki herkesi açıklanamaz bir sevinçle dolduran bir başkasıyla karşılaşmadım! Doğum günün hoş sürprizlerle ve harika insanlarla dolu olsun.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Kısa

 • Seninle ilgili her şeye bayılıyorum. Senin gibi kibar ve destekleyici biriyle tanışacak kadar şanslı olduğuma hala inanamıyorum. Bu gün benim için ne kadar önemli olduğunun bir hatırlatıcısı olsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım!
 • Yaşayan en seksi adama mutlu yıllar! Seni hayal edebileceğinden daha çok seviyorum. Tüm hayallerin gerçek olsun ve hayatının her gününü doğum gününmüş gibi coşkuyla yaşa!
 • Bunu sana daha önce söylediğimi biliyorum ama hayatımı kurtardın. Sadece benimle olarak her gün hayatımı kurtarıyorsun. Hiç bu kadar iyi kalpli biriyle tanışmadım ve sevgin için sonsuza dek minnettar olacağım. Doğum günün kutlu olsun!
 • Mutlu Yıllar bebeğim. Tüm hayallerinin gerçekleşmesine bir yıl daha yaklaştın!

Uzaktaki Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

mesaja bakarak gülen adam
 • Seninle ilgili her şey, kulakta mükemmel bir tını oluşturuyor. Karma’nın favorisi olduğunu biliyorum, çünkü diğer insanlara her zaman iyi şeyler yaparsın, onların sana karşılığını vermelerini beklemezsin. Yaptığın işe inanarak kendini adarsın. Şu an yanında olamasam da seni çok sevdiğimi unutma! Harika gidiyorsun. Doğum günün kutlu olsun!
 • Desteğin olmadan dağılırdım bebeğim. İlişkimizde bana hissettirdiğin kadar güvende ve korunmuş hissetmeni sağlamak için her şeyi yapacağına söz veriyorum. Bu güzel gün sevildiğini anlamanı sağlasın. Birlikte kutlayacağımız nice senelere, doğum günün kutlu olsun!
 • Seni o kadar çok önemsiyorum ki bu bana ciddi bir endişe veriyor. Bu büyülü günde, doğduğun gün, sana söz vermek istiyorum. Şu an fiziksel olarak yanında olamasam da, ihtiyacın olduğunda ne olursa olsun her zaman orada olacağım. Seni seven herkes için güvende ol. Doğum günün kutlu olsun!
 • Sana karşı her zaman bir şeyler hissettim ama artık bağlılıktan ve uzak kalmaktan korkmadığım gerçeğini kabul etmek istemedim. Beni değiştirdin. Sen dünyadaki en özel ve harika insansın. Seni sonsuz seviyorum, doğum günün kutlu olsun.
 • Eskiden “ruh eşleri” teriminin sadece bir kelime olduğunu söylerdim. Ama ruh eşlerinin gerçek olduğunu anlamamı sağladın ve sen benimsin. Senin mutlu olmanı dünyadaki her şeyden çok istiyorum. Mutlu yıllar bebeğim.

Erkek Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajı

 • Doğum günün kutlu olsun, aşkım! Hala birlikte olduğumuza inanamıyorum ama nedenini az çok anlıyorum. Seni çok seviyorum ve karşılaşmadığımız senelerde ne yapıyormuşum hiç bilmiyorum! Sana her şeyin ve hayallerinin en iyisini diliyorum, canım!
 • Doğum günün için hazırım! Hatta ilk doğum gününden beri hazırım çünkü annenin seni benim için doğurduğu kanıtlanmış bir gerçek! Sadece seni o kadar çok seviyorum ki, seni her an düşünmemek elimde değil. Doğum günün kutlu olsun, sen dünyadaki en iyi sevgilisin!
 • Bebeğim, bu büyülü günde sana bolca mutluluk, sağlık ve zenginlik diliyorum ama daha da önemlisi – aradığını bulmak ve yeni hedeflerle dolu bir gelecek diliyorum. Her zaman olmak istediğin bir adam olduğunu görmek istiyorum. Bu konuda sana yardım etmek için her zaman orada olacağım. Doğum günün kutlu olsun, aşkım.
 • Aşkımız bir roller coaster, ama bundan çok zevk alıyorum. Bu gün sana bol sabır diliyorum çünkü benimle kalmak istiyorsan buna ihtiyacın olacak. Şaka bir yana, her şey için teşekkürler! Doğum günün kutlu olsun, sen tüm dünyadaki en iyi adamsın.
 • Yaşayan en cesur, en havalı, en yakışıklı ve zeki adama mutlu yıllar! Bu günü senin yanında geçirecek kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Seni sonsuz seviyorum ve seni mutlu etmek için her şeyi yapacağım.

Daha fazla doğum günü mesajı için doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü mesajları, eşe doğum günü mesajları ve kocaya doğum günü mesajı yazılarımızı ziayret etmeyi unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu