Çiçek Notları

1 Yaş Doğum Günü Sözleri: Bebeğinize İlk Sözler

Bebeğiniz belki de ilk doğum gününü hatırlamayacak bile ama onun için söylediğiniz 1 yaş doğum günü sözleri yıllar sonra bile ne kadar sevildiğini anlatacak. Bugünü hem bebeğinizin hem de hayatınızın geri kalanında hatırlamak için onun ilk yaşını sözlerinizle taçlandırabilirsiniz. Bebeğiniz için hazırladığımız doğum günü sözleri Cicek.com’daki yazımızda sizi bekliyor!

Birinci Yaşını Kutlayan Kız Bebek

Dünyaya gelmesi bile bir mucize iken, ilk yaşına girmesi de bir o kadar mucizebi. Bugün hayatınızdaki en değerli varlığın doğum günü; bebeğinizin! Doğar doğmaz tüm evi mutlulukla saran, ailenin neşesini artıran bebeğiniz için hazırlayacağınız unutulmaz doğum günü, yıllar sonra fotoğraf ve videolarda kalacak güzel bir hatıra olacak. Belki bir mektubun sonuna ekleyeceğiniz, belki bir fotoğrafın arkasına ya da altına yazabileceğiniz ya da sadece bebeğinizin kulağına fısıldayabileceğiniz birbirinden güzel 1 yaş doğum günü sözleri için aşağıdaki mesajları inceleyebilirsiniz!

Kızınız İçin 1 Yaş Doğum Günü Sözleri

1. Yaş Doğum Günü Pastası

Bir kız bebek sahibi olmak, hayata bakış açınızı da değiştirir. Hayatınızı bir anda değiştiren ve mutlulukla dolduran bebeğiniz için tüm sözler yetersiz kalır. 1 yaş doğum günü sözleri kızıma özel ve duygusal olsun istiyorsanız, aşağıdaki sözlere mutlaka göz atmalısınız.

 • Küçük prensesim… Kalplerimizin ve hayatımızın krallığı üzerindeki görkemli saltanatın bugün tam bir yılını dolduruyor! Sonsuza kadar bu krallığın tek prensesi olacaksın. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Ailemizin senin kadar güzel bir kız bebekle kutsanmasının üzerinden tam bir yıl geçti. Hayatımıza kattığın nimetler için hergün şükrediyoruz… Seni çok seviyoruz bebeğim, iyi ki doğdun!
 • Bebeğim! Bugün pastandaki mumları üflemeyebilirsin ama senin varlığın kimsenin açıklayamacağı bir şekilde hayatımızı aydınlatan milyonlarca mum ışığı gibi. Doğum günün kutlu olsun canım yavrum, iyi ki varsın!
 • Bebeğim, sana bize verdiğin kadar büyük bir hediye veremeyiz. Çünkü bizim için en büyük hediye, bundan tam 365 gün önce bize armağan gibi gelişindi! Böyle güzel bir bebeğimiz olduğu için çok şanslıyız! Seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun!

Oğlunuz İçin 1 Yaş Doğum Günü Sözleri

Birinci Yaşını Kutlayan Erkek Bebek

Oğlunuz doğar doğmaz hanenizi neşesiyle şenlendirdi! Siz de yıllar sonra baktığında bile onun yüzünü gülümsetecek sözler arıyorsanız, doğru yerdesiniz! 1 yaş doğum günü sözleri oğluma mutluluk getirsin diyorsanız, aşağıdaki sözleri inceleyebilirsiniz.

 • Yalnızca on yıl sonra, sarılmalardan ve öpücüklerden hoşlanmayacak asi bir genç olacaksın. O zamana kadar, seni canımın istediği kadar kucaklamama izin ver bebeğim! 🙂 İlk doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Prensim… Daha ilk günden herkesin kalbini çaldın ve gülümsemenle herkesi büyüledin. Yıllar sonra bu mesajımı okurken de, bu durumun aynı olacağından eminim. 🙂 Seni çok seviyorum bebeğim, iyi ki doğdun!
 • Canım oğlum! Neyse ki hala seni kollarıma alabilecek kadar küçüksün. Ama ne kadar büyürsen büyü, seni her zaman sevgiyle kollarımda tutacağım. Doğum günün kutlu olsun miniğim!
 • Bu kadar küçük bir bedenin bu kadar büyük bir kalbi barındırabilmesi inanılmaz! Sen olağanüstü bir bebeksin ve biliyorum ki harika bir genç adam olacaksın. Doğum günün kutlu olsun!

Duygusal 1 Yaş Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Olan Kız Bebek

Onu kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren gözyaşlarınızı tutmak ne kadar da zorlaştı değil mi? Sonradan dönüp baktığında 1 yaş doğum günü sözleri duygusal olmalı diyorsanız aşağıdaki sözleri bir kenara not almalısınız!

 • Bebeğim… Doğduğundan bu yana bir yıl geçti ama bize sonsuza kadar yaşatacak çok güzel hatıralar verdin. Hayatımıza kattığın her şey için çok teşekkür ederiz! Doğum günün kutlu olsun miniğim.
 • Canım meleğim… Belki 1. yaş pastanın lezzetini hatırlamıyorsun ama sana duyduğumuz sevgiyi her zaman hissedeceksin, söz veriyorum! Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.
 • Minik eller ve ayaklar, minicik gülümsemeler ve dokunuşlar… Ama tüm bunlar bizim için ne kadar büyük mutluluk bilemezsin. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, seni seviyorum.
 • Pastanın üzerindeki tek mum, küçük parmakların, büyük gülüşün, kahkahan ve bazı ağlamaların… 🙂 Bize çok yakında ne kadar büyüdüğünü unutturacak kadar güzeller… Doğum günün kutlu olsun bebeğim, iyi ki varsın!

Komik 1 Yaş Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Pastası ile Oynayan Erkek Bebek

Doğum günü demek, sonsuz neşe ve eğlence demektir. Siz de 1 yaş doğum günü sözleri komik olsun istiyorsanız, yıllar sonra bile bebeğinizin yüzünü gülümsetecek bu mesajları mutlaka okumalısınız!

 • Bu yaşta seninle ilgili en iyi şeylerden biri, harika bir mizah anlayışına sahip olman. Ne kadar şapşal şeyler yaparsam yapayım, hep güleceğini bilmek harika bir duygu! 🙂 İyi ki doğdun bebeğim.
 • Bebeğim… İlk yılını başarılı ve sağlıklı bir şekilde atlattığın için tebrikler. Yine de buradan sonrası kolay değil, benden söylemesi! 🙂 İşler daha da karmaşıklaştığında, ben burada olacağım.
 • Kendimi ne kadar durdurmaya çalışsam da seni sevmekten ve seni şekilden şekile sokmaktan vazgeçemiyorum. Umarım bugün içinde pek de rahat edemediğin peri/kovboy kostümün için beni affedersin! 🙂 Doğum günün kutlu olsun canım yavrum!
 • 365 gündür kullandığın bez, mama ve çaldığın uykumuz için 18 yaşından sonra banka hesaplarına el konulacağını bil istedim bebeğim! 🙂 Bu arada; seni çok sevdiğimizi de bil istedim! 🙂 Doğum günün kutlu olsun!

Yukarıda bebeğiniz için hazırladığımız doğum günü sözleri arasından sizin için en uygun olanını seçebilir ve bebeğinize ilk yaşı için bir hatıra bırakabilirsiniz. Cicek.com’daki diğer doğum günü mesajı seçenekleri için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Kıza Doğum Günü Mesajı: Yüzünü Gülümseten Kelimeler

Eşe Doğum Günü Mesajı: Hayat Arkadaşınız İçin Anlamlı Sözler

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı: Dostluğunuzu Kuvvetlendirin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu