Çiçek Notları

1 Yaş Doğum Günü Sözleri: Bebeğinize İlk Sözler

Bebeğiniz ilk doğum gününü hatırlamasa bile, onun için söylediğiniz 1 yaş doğum günü sözleri yıllar geçse de ne kadar sevildiğini anlatacak. Bebeğiniz için hazırladığımız 1 yaş doğum günü mesajı seçenekleri, Cicek.com’daki yazımızda sizi bekliyor!

Birinci Yaşını Kutlayan Kız Bebek

Bugün hayatınızdaki en değerli varlığın doğum günü; bebeğinizin! Dünyaya gelmesi bile bir mucize iken, ilk yaşına girmesi de bir o kadar mucizevi. Belki bir mektubun sonuna ekleyeceğiniz, belki sosyal medyada paylaşacağınız bir fotoğrafın arkasına ya da altına yazabileceğiniz birbirinden güzel mesajlar için aşağıdaki mesajları inceleyebilirsiniz!

Kızınız İçin 1 Yaş Doğum Günü Sözleri

Bir kız bebek sahibi olmak, hayata bakış açınızı da değiştirir. 1 yaş doğum günü sözleri kızıma özel ve duygusal olsun istiyorsanız, aşağıdaki sözlere mutlaka göz atmalısınız.

 • Küçük prensesim… Kalplerimizin ve hayatımızın krallığı üzerindeki görkemli saltanatın bugün tam bir yılını dolduruyor! Sonsuza kadar bu krallığın tek prensesi olacaksın. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Ailemizin senin kadar güzel bir kız bebekle kutsanmasının üzerinden tam bir yıl geçti. Hayatımıza kattığın nimetler için hergün şükrediyoruz… Seni çok seviyoruz bebeğim, iyi ki doğdun!
 • Bebeğim! Bugün pastandaki mumları üflemeyebilirsin ama senin varlığın kimsenin açıklayamacağı bir şekilde hayatımızı aydınlatan milyonlarca mum ışığı gibi. Doğum günün kutlu olsun canım yavrum, iyi ki varsın!
 • Bebeğim, sana bize verdiğin kadar büyük bir hediye veremeyiz. Çünkü bizim için en büyük hediye, bundan tam 365 gün önce bize armağan gibi gelişindi! Böyle güzel bir bebeğimiz olduğu için çok şanslıyız! Seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun!

Oğlunuz İçin Doğum Günü Sözleri

Erkek Bebeğin 1 Yaş Doğum Günü

Oğlunuz doğar doğmaz hanenizi neşesiyle şenlendirdi! Siz de yıllar sonra baktığında bile onun yüzünü gülümsetecek sözler arıyorsanız, doğru yerdesiniz! 1 yaş doğum günü sözleri oğluma mutluluk getirsin diyorsanız, aşağıdaki mesajları inceleyebilirsiniz.

 • Prensim… Daha ilk günden herkesin kalbini çaldın ve gülümsemenle herkesi büyüledin. Yıllar sonra bu mesajımı okurken de, bu durumun aynı olacağından eminim. 🙂 Seni çok seviyorum bebeğim, iyi ki doğdun!
 • Yalnızca on yıl sonra, sarılmalardan ve öpücüklerden hoşlanmayacak asi bir genç olacaksın. O zamana kadar, seni canımın istediği kadar kucaklamama izin ver bebeğim! 🙂 İlk doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Canım oğlum! Neyse ki hala seni kollarıma alabilecek kadar küçüksün. Ama ne kadar büyürsen büyü, seni her zaman sevgiyle kollarımda tutacağım. Doğum günün kutlu olsun miniğim!
 • Bu kadar küçük bir bedene bu kadar büyük bir kalbin sığması inanılmaz! Sen olağanüstü bir bebeksin ve biliyorum ki harika bir genç adam olacaksın. Doğum günün kutlu olsun bebeğim! 🙂

Duygusal 1 Yaş Doğum Günü Sözleri

Onu kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren gözyaşlarınızı tutmak ne kadar da zorlaştı değil mi? Siz de 1 yaş doğum günü sözleri duygusal olmalı diyorsanız aşağıdaki mesajları bir kenara not almalısınız!

 • Bebeğim… Doğduğundan bu yana 1 yıl geçti ama bize sonsuza kadar yaşatacak çok güzel hatıralar verdin. Hayatımıza kattığın her şey için çok teşekkür ederiz! Doğum günün kutlu olsun miniğim.
 • Canım meleğim… Belki 1. yaş pastanın lezzetini hatırlamıyorsun ama sana duyduğumuz sevgiyi her zaman hissedeceksin, söz veriyorum! 🙂 Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.
 • Minik eller ve ayaklar, minicik gülümsemeler ve dokunuşlar… Ama tüm bunlar bizim için ne kadar büyük mutluluk bilemezsin. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, seni seviyorum.
 • Pastanın üzerindeki tek mum, küçük parmakların, büyük gülüşün, kahkahan ve bazı ağlamaların… 🙂 Bize çok yakında ne kadar büyüdüğünü unutturacak kadar güzeller… Doğum günün kutlu olsun bebeğim, iyi ki varsın!

1 Yaş İçin Komik Doğum Günü Sözleri

1 Yaş İçin Komik Doğum Günü Sözleri

Doğum günü demek, sonsuz neşe ve eğlence demektir. Siz de 1 yaş doğum günü sözleri komik olsun istiyorsanız, yıllar sonra bile bebeğinizin yüzünü gülümsetecek bu mesajları mutlaka okumalısınız!

 • Bu yaşta seninle ilgili en iyi şeylerden biri, harika bir mizah anlayışına sahip olman. Ne kadar şapşal şeyler yaparsam yapayım, hep güleceğini bilmek harika bir duygu! 🙂 İyi ki doğdun bebeğim.
 • Bebeğim… İlk yılını başarılı ve sağlıklı bir şekilde atlattığın için tebrikler. Yine de buradan sonrası kolay değil, benden söylemesi! 🙂 İşler daha da karmaşıklaştığında, ben burada olacağım.
 • Kendimi ne kadar durdurmaya çalışsam da seni sevmekten ve seni şekilden şekile sokmaktan vazgeçemiyorum. Umarım bugün içinde pek de rahat edemediğin kostümün için beni affedersin! 🙂 Doğum günün kutlu olsun canım yavrum…
 • 365 gündür kullandığın bez, mama ve çaldığın uykumuz için 18 yaşından sonra banka hesaplarına el konulacağını bil istedim bebeğim! 🙂 Bu arada; seni çok sevdiğimizi de bil istedim! 🙂 Doğum günün kutlu olsun!

Yukarıda bebeğiniz için hazırladığımız 1 yaş doğum günü sözleri arasından sizin için en uygun olanını seçebilir ve bebeğinize ilk yaşı için bir hatıra bırakabilirsiniz. Cicek.com’daki diğer doğum günü mesajı seçenekleri için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu