Çiçek Notları

Kocaya Doğum Günü Mesajı: Aşk ile Kutlayın

Yol arkadaşınız kocanızın doğum günü mesajı, en az onun kadar özel olmalı. Kocaya doğum günü mesajı seçeneklerini Cicek.com’da bulabilirsiniz.

Kocaya Sürpriz Doğum Günü Partisi

Kocanız İçin Kısa Doğum Günü Mesajları

Bazen tek bir söz bile ona olan duygularınızı anlatmaya yeter. Siz de kocaya doğum günü mesajı kısa olmalı diyenlerdenseniz, aşağıdaki mesajlardan birini seçebilirsiniz.

 • Bazen kelimeler yetmez… Sadece gözlerime bakmalı ve seni ne kadar çok sevdiğimi anlamalısın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
 • Hayattaki her şey seninle başlar, hayattaki her şey senin adınla biter. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın kocacığım. Doğum günün kutlu olsun.
 • İlk tanıştığımızda nefesimi kesmiştin, hatırlıyor musun? Tıpkı şimdiki gibi… Dünyanın en harika kocasının doğum günü kutlu olsun!
 • Seninle el ele çok uzun yollar kat ettik. Ama ben geriye baktığımda sanki daha dün başlamışız gibi hissediyorum. Seni çok seviyorum aşkım. İyi ki doğdun!
 • Mumlar artmış olabilir, insanlar azalmış olabilir ama sen ve ben hala ilk günkü gibiyiz sevgilim. Doğum günün kutlu olsun kocam, seni seviyorum!

Kocanız İçin Uzun Doğum Günü Mesajları

Karısıyla Birlikte Doğum Günü Kutlayan Adam

Tek aşkınız kocanız için duygularınızı anlatmaktan çekinmiyorsanız, aşağıda yer alan kocaya doğum günü mesajı uzun seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

 • Sevgili kocam…Sen harika, muhteşem, eşsiz, yakışıklı, güçlü, karizmatik, inanılmaz bir eşsin! Seni anlatmaya sonsuza kadar devam edebilirim ama günün geri kalanında seni sevmeye devam etmem gerek! 🙂 Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Ne zaman kötü bir gün geçirsem, beni neşelendirmek için sevgine ve şefkatine sığınıyorum. Çünkü sen her an bana kendimi dünyadaki en özel ve  en güzel insan hissettiriyorsun. Bugün ise sıra sende sevgilim! Hayatımın en değerli varlığının doğum günün kutlu olsun.
 • Sen her kadının istediği koca, her çocuğun seveceği bir baba, herkesin sahip olmak isteyeceği bir arkadaşsın. Sen, benim sahip olduğum her şeysin ve ben her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki doğmuşsun sevgilim, seni çok seviyorum.
 • Bu özel günde, birlikte zarafetle yaşlanacağımıza ve hayatımızın gün batımını ellerimiz tutulmuş, gözlerimiz kilitli ve dudaklarımız mühürlü izleyeceğimize söz veriyorum. Sana dünyanın en güzel yaşını diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!
 • Başım kalbindeyken uyumak dünyanın en rahatlatıcı ve en güvenli duygusu… Çünkü kalp atışlarında hayatın ve aşkın ritmini yakalıyorum. Hayatımın erkeğine, doğum günün kutlu olsun!

Kocanız İçin Komik Doğum Günü Mesajları

Kocanız dünyanın en eğlenceli ve komik erkeği, değil mi? Öyleyse siz de onun doğum gününü kutlarken kocaya doğum günü mesajı komik diyenlerdensiniz!

 • Sadece üç kelime: Doğum günün kutlu olsun. Pekala, iki tane daha: Seni seviyorum. Ve şimdi dört kelime daha: İyi ki varsın kocacığım! 🙂 Senin gibi kelimelerden tasarruf etmeden özgürce söylüyorum! 🙂
 • Seninle yaşlanmak, yaşlanıyor olmamızın acısını bir nebze de olsa gideriyor sevgilim. Doğum gününün tadını çıkar. 🙂
 • Doğum günün kutlu olsun kocam. Yaşlanıyor olabilirsin ama iyi tarafından bak. Yaşlılığa giden yolda sana eşlik edecek güzel ve harika bir karın var. 🙂
 • Mutlu yıllar sana kocacığım! Sen yaşayan en zeki adamsın ve ben yaşayan en çılgın kadınım. Sen benimle evlenmek isteyecek kadar akıllıydın, ben ise “Evet” diyecek kadar çılgındım. 🙂
 • Böyle tatlı, sevecen bir kocaya doğum gününde ne hediye almalıyım diye düşündüm ama sonra bir şey fark ettim… Benim gibi harika bir karın varken daha ne isteyebilirsin ki! 🙂 Doğum günün kutlu olsun ruh eşim.

Evimin Direği Kocaya Doğum Günü Mesajı

Kocasına Sarılan ve Hediye Veren Kadın

Kocanız ile birlikte evinizi bir yuvaya çevirdiniz. Onun desteği ile dünyanın en mutlu eşi sizsiniz. Evimin direği kocaya doğum günü mesajı seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

 • Biri bana mükemmel bir evliliğin sırrını sorsa, onlara tek sırrın tıpkı senin gibi bir adam bulmak olduğunu söylerim. Her şekilde mükemmelsin ve seninle ilgili her şeyi çok seviyorum. İyi ki doğdun hayatım!
 • Tüm kusurlarımı, geçmişimi, tüm hatalarımı ve zayıf yönlerimi biliyorsun. Yine de bana mükemmel bir kadın olduğumu hissettiriyorsun ve beni hep aynı şekilde seviyorsun. Sanırım senin sevginle kutsandım. İyi ki doğdun aşkım!
 • Doğum günleri yılda sadece bir kez gelir ama sen bana her gün mutluluk getiriyorsun. Hayatımı benimle paylaşmak için hayatımdaki varlığına şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!
 • Sevgili kocam… Yaşlandığın zaman, seni sevmeye devam edeceğim. Üşüdüğün zaman seni ısıtacağım ve bana ihtiyacın olduğu zaman hep orada olacağım. Çünkü sen benim dünyamın en güzel parçasısın. Doğum günün kutlu olsun.
 • İnsanların kimsenin mükemmel olmadığını söylediğini biliyorum, ama gerçekten bu düşünceye sonuna kadar itiraz etmek istiyorum. Çünkü insanlar seninle tanışmamış olmalı… Dünyanın en mükemmel kocasının doğum günü kutlu olsun!

Yukarıda kocaya doğum günü mesajı seçeneklerini sizin için derledik! “Kocama doğum günü mesajı arıyorum.” diyorsanız, doğru yerdesiniz! En anlamlı, duygusal ve komik kocaya doğum günü sözleri Cicek.com’da, en güzel hediyeleri ise ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Doğum günü mesajı kocaya özel olmalı diyenler, burada buluşuyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu