Çiçek Notları

Nişanlıya Doğum Günü Mesajı: Aşkınızı Sözlerle Mühürleyin

Nişanlınız, çok yakın zamanda hayat arkadaşınız olacak. Nişanlı olarak kutladığı son doğum gününü sözlerinizle ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Cicek.com’un sizin için hazırladığı nişanlıya doğum günü mesajı seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ellerinde Balon Tutan Nişanlı Çift

Nişanlınız İçin Kısa Doğum Günü Mesajları

Hayatınızın aşkı için özel ve etkili bir mesaj arıyorsanız, nişanlıya doğum günü mesajı kısa olmalı! Çünkü, romantik birkaç cümlenin mutlu edemeyeceği kimse yok!

 • Birlikte yepyeni bir hayata başladığımıza göre, teknik olarak bu senin ilk doğum günün olmalı! O halde 1. yaş günün kutlu olsun sevgilim! 🙂
 • Sen sahip olduğum en güzel hediyesin. Umarım senin için en güzel hediyeyi de ben verebilirim sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
 • Bugün sadece senin değil, benim de doğum günüm. Çünkü sen benim diğer yarımsın ve hep öyle kalacaksın. İyi ki doğduk bebeğim!
 • Umarım yeni yaşın o minicik kalbini en çılgın hayallerinin bile ötesinde bir mutlulukla doldurur. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
 • Herkesin bir zaafı vardır; benimki de sensin! Doğum günün kutlu olsun müstakbel eşim.

Nişanlınız İçin Uzun Doğum Günü Mesajları

Doğum gününde nişanlınızı mutlu edecek sözcükler sizde saklı! Siz de bu sözcükler ile nişanlıya doğum günü mesajı uzun ve etkili bir hale getirebilirsiniz.

 • Hayatıma getirdiğin mutluluk için tüm hayatımı sana adasam bile, sana yeterince teşekkür edemem. Seni seviyorum tatlım ve umarım bir gün senin bana kattığın mutluluğu ben de sana verebilirim. Harika bir doğum günü geçirmeni diliyorum, iyi ki doğdun!
 • Bebeğim, bugün senin için olduğu kadar benim için de özel. Çünkü yıllar önce bugün hayatımın aşkı gözlerini dünyaya açtı ve şimdi benim biricik nişanlım oldu. Beni dünyanın en mutlu insanı yaptığın için teşekkür ederim, doğum günün kutlu olsun!
 • Evlendiğimiz zaman imzalarımız bir kağıda işlenecek ama bu hiç önemli değil. Çünkü birbirimize verdiğimiz sözler sonsuza kadar kalbimizde mühürlenecek. Seni çok mutlu edeceğime söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Seni buldum ve sonunda doğru insanı bulmayı bıraktım. Şimdi ise sırada daha büyük bir görevim var; senin için doğru insan olmak. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!
 • Hayatta kelimelerle anlatamadığım bazı hisler var… Sana bakmanın sebepsiz yere beni gülümsetmesi ve sesini dinlemenin karnımdaki kelebekleri harekete geçirmesi gibi… Seni seviyorum bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

Kadın Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

Kadın Nişanlısına Hediye Alan Erkek

Yol arkadaşınız olan kadını buldunuz, o halde dünyanın en şanslı erkeği sizsiniz! Şimdi ise aşağıdaki mesajlardan birini seçerek onu mutlu etme zamanı!

 • Kısa bir süre sonra hayatlarımızı birleştirecek ve evleneceğiz. Doğum gününde yatağına kahvaltı getirip seni bir prenses gibi hissettireceğim ama şimdilik bu mesajla idare etmelisin sevgilim! 🙂 İyi ki doğdun!
 • Hayatımda olan tüm kötü şeyler için minnettarım… Çünkü tüm deneyimlerim bana doğru insanı, seni tanımayı öğretti! Seni çok seviyorum aşkım, doğum günün kutlu olsun! 
 • Seninle tanışana kadar asla bilmediğim iki şey vardı. Biri bu kadar sevmek, diğeri ise bu kadar sevilmek. Hayatımda olduğun kişi olduğun için teşekkür ederim… Doğum günün kutlu olsun ruh eşim.
 • Bugün doğum günün ama kutlamalar hayatımızın geri kalanında da hiç durmadan devam edecek. Çünkü çok yakında seninle uzun bir maceraya atılacağız ve her yeni güne minnettar olacağız. İyi ki doğdun nişanlım.
 • Mükemmel bir hediye, sevimli bir tebrik kartı, bir parti… Doğum gününü kutlamak için hiçbir şey yeterli değil! Gerçekten hak ettiğin şey bir ömür boyu mutluluk ve ben de tam olarak bunu vereceğim. 🙂 Doğum günün kutlu olsun.

Erkek Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

Aşağıda yer alan erkek nişanlıya doğum günü mesajı seçeneklerinden birini tercih ederek onu dünyanın en mutlu erkeği yapabilirsiniz.

 • Varlığı bana mutluluk veren harika bir adama çok mutlu olacağı yeni bir yaş diliyorum! Hayat sana her zaman senin bana davrandığın kadar harika davransın sevgilim. Doğum günün kutlu olsun!
 • Babamın yansımasını gördüğüm adamın doğum günü kutlu olsun. Tek bir bakışla kalbimi çaldığın günden beri, en güzel dileklerim hep seninle sevgilim. İyi ki doğdun!
 • Diz çöküp benimle evlenmek istediğin gün, beni dünyanın en mutlu kadını yaptın. Şimdi sen bana söyle doğum günü çocuğu, seni dünyanın en mutlu adamı yapmak için ne yapabilirim? Doğum günün kutlu olsun!
 • Küçüklüğümden beri tek istediğim, hayatımı beni olduğum gibi sevecek bir adamla geçirmekti. Şimdi sadece o kişi olduğun için bile sana binlerce kez teşekkürler! İyi ki doğdun yakışıklım!
 • Doğum günü dileğin varsa üzülürüm. Benim gibi güzel ve güzel bir nişanlıya sahip olduktan sonra, daha ne isteyebilirsin ki? 🙂 Seni çok seviyorum hayatım, doğum günün kutlu olsun!

Bugün nişanlınızın doğum günü! “Nişanlıma doğum günü mesajı atmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum.” diyorsanız, doğru yerdesiniz! En güzel hediyeleri ÇiçekSepeti’nde, nişanlıya doğum günü mesajı için en güzel seçenekleri Cicek.com’da bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu