Çiçek Notları

Doğum Günü Mesajları

Tüm sevdikleriniz için etkileyici doğum günü mesajları, en güzel doğum günü mesajları ya da komik doğum günü mesajları… Aradığınız hangisiyse aşağıda sizin için listelediğimiz seçeneklerden biri hayalinizdeki o muhteşem doğum günü mesajı olabilir! 

Hayatımıza anlam katan önemli insanların hepsi, özel olduğunu hissetmeyi hak eder. Başlı başına bir hediye olan ve doğum günü hediyelerine derin anlamlar katan etkileyici doğum günü mesajları, sevdiklerinizin gününü çok daha özel hale getirmenizi sağlar.

Bir sevgili doğum günü sözleri ile mutluluktan havaya uçar, bir doğum günü mesajı çok sevdiğiniz birinin gününü güzelleştirebilir! Nasıl mı? 

Cevabı birazdan listeleyeceğimiz anlamlı doğum günü mesajları listesinde bulabilirsiniz!

Etkileyici Doğum Günü Mesajları

En anlamlı doğum günü mesajları, sevdiklerinizle en özel anılarınızı tazelediğiniz ve hatırladığınız cümlelerden oluşanlardır. O özel insanların sizin hayatınızdaki anlamını ve yeri doldurulamaz değerlerini anlatabileceğiniz anlamlı doğum günü sözleri sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sıralandı! 

 • Umarım bu yıl sana bol miktarda gülümseme, mutluluk ve fırsat sunar. Doğum günün kutlu olsun! 
 • Bu yıl harika başlangıçların yılı olacak. Yeni ve heyecan verici deneyimlerle geçecek bir yıl dileğiyle! 
 • Bu yıl senin yılın olacak. Umarım tüm hayallerin gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun! 
 • Her yıl doğum günü pastana koyduğun mumların fazlalaşması seni asla üzmesin. Her mumun sana biraz daha gülümseme getireceğini bil. İyi ki doğdun!
 • Beni desteklemek ve cesaretlendirmek için her zaman yanımda oldun. Ben de her doğum gününde senin yanında olacağım. Umarım mutluluk dolu bir yıl geçirirsin. Doğum günün kutlu olsun! 
 • Tüm hayatın tıpkı bugün olduğu gibi gülümseme, eğlence ve müzikle dolu olsun. Nice senelere canım! 
 • Pastanın üzerindeki mumları asla sayma. Çünkü sen hala o neşeli, eğlenceli ve güzel/yakışıklı kadın/adamsın. Doğum günün kutlu olsun!

En Güzel Doğum Günü Mesajları

Seçilmiş ailemiz, bize kardeşten öte insanlar ve en değer verdiğimiz kişiler vazgeçilmezdir. Onların doğum günü, sevgi dolu bir doğum günü mesajı göndermek, unutulmaz anılara bir yenisini eklemek için önemlidir. Sizin için özel kişiler, kardeşiniz ya da kardeşten yakın hissetiklerinizin doğum günü, onu özel hissettirmek için mükemmel bir fırsattır. Bu tatlı fikirlerin tadını çıkarın!

 • Değerlim! Doğum günün kutlu olsun. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim, sensiz eksik kalırdım!
 • Mutlu yıllar. Kendin olduğun için teşekkürler. Birlikte geçirdiğimiz en küçük an bile çok değerli!
 • Güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun. Benimle birlikte büyüdüğün için teşekkür ederim.
 • Bana sürekli ilham verdiğin için teşekkür ederim. Zaman zaman oyuncaklarımızı paylaşamazsak da her zaman kalbimde en iyi yere sahip olacaksın!

Duygusal Doğum Günü Mesajı

Birlikte hayatı paylaştığınız kişilere onları şımartacak ve anlamlı sözlerle günlerini çok daha duygusal bir hale getirecek mesajlar yazmak zor olabilir. Onlara hayatınızdaki önemini hatırlatacak duygusal doğum günü mesajları göndermekte zorlanıyorsanız, size ilham olabilecek birkaç mesajı sıraladık. Unutmayın, duygusal bir doğum günü mesajı bazen hediyelerin en tatlısıdır!

 • Bu kartın önemi onu tutan kişiden geliyor. Doğum günün kutlu olsun, sen benim her şeyimsin! Beraber büyüdüğümüz her sene için teşekkürler.
 • Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hаyаtımdа sen olduğun için çok şanslıyım. 
 • Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın! Bugün çifte kutlama günü! Çünkü Beraber geçirdiğimiz her doğum günü için de sana teşekkür etmeliyim.
 • Sen benim hayat аrkаdаşım ve en kıymetlimsin. Sağlık, mutluluk ve tüm hayallerin seninle olsun! Dizinin dibinde geçecek nice senelere bir tanem. 
 • Hayat arkadaşım can yoldaşım gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri kahkaha ve neşe dolu olmak içindir. En iyi arkadaşınız ya da sevgiliniz doğum günü kartını açtığında, neden gülümsemeden duramadığını anlayacaksınız. Harika bir arkadaşa, harika bir doğum gününe ve gelecek yıl için harika dileklere mükemmel bir kutlama yapmak için, bu komik mutlu yıllar alıntılarından birini seçebilir veya bunları kendi sözlerinizle karıştırıp eleştirebilirsiniz. Daha fazla doğum günü eğlencesi için, tüm doğum günü misafirlerini güldürecek resimler için doğum günü fotoğraf standı sahneleri ayarlayarak sürprizinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

 • Doğum günün kutlu olsun. Yetişkin iç çamaşırlarına bir adım daha yaklaştığımızı beraber kutlamak paha biçilemez!
 • Doğum gününü Facebook hatırlatıcısı olmadan hatırlayabildiğim birkaç kişiden birinin doğum günü kutlu olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun! Biliyor musun, sandığın kadar yaşlı görünmüyorsun. Tabii ki tanıştığımız günkü kadar genç de görünmüyorsun ama buna alışabilirim.
 • Akıllı, muhteşem, eğlenceli ve bana kendimi hatırlatan birinin doğum günü kutlu olsun… muhteşem birinden bir diğerine sevgilerle!
 • Yaşlanmak konusunda sakın tuhaflaşma! Yaşımız, yalnızca dünyadan beraber  zevk aldığımız yılların sayısı! Yeni dünya yılın kutlu olsun!
 • Yaşlandıkça üç şey olur diyorlar. Birincisi hafızan gidiyor… Diğer ikisi neydi hatırlayamıyorum. Neyse ki doğum gününü hatırlıyorum! Yeni yaşın kutlu olsun!

Birbirinden özel iyi ki doğdun mesajları, sevgilime doğum günü mesajı, arkadaşa doğum günü mesajı, kardeşe doğum günü mesajı ve anneye doğum günü mesajı gibi en güzel doğum günü sözleri ve özel mesajlardan ilham alarak sevdiklerinizin doğum günlerini özel kılabilirsiniz.

Önerilen İçerikler:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu