Çiçek Notları

Geline Doğum Günü Mesajı

Ailenizin en yeni ve tatlı üyesine onun kadar tatlı ve içten mesajlar yazmak için “Geline Doğum Günü Mesajı” içeriğimiz size ilham olacaktır!

Gelininiz hayatınızdaki en önemli insanlardan biri olabilir. Çocuğunuzla evlendiğinde bir kız çocuğu edindikten sonra, birçok dönüm noktasında sizin ve ailenizin yanında olmuştur. Onsuz bir hayat hayal edemezsiniz. Bu yüzden sıra doğum gününe geldiğinde onun sizin ve sevdikleriniz için ne kadar özel olduğunu ona özel bir doğum günü mesajı ile anlatmalısınız.

Telaşa mahal yok, gelininiz için en sevdiğimiz anlamlı doğum günü kartı fikirlerinden bir seçki derledik. 

Bitanecik Gelinim Doğum Günü Mesajı

 • “Herkesin kalbini çalan kıza mutlu yıllar!” Şimdiden harika bir yıl diliyoruz. Ailemize getirdiğiniz tüm neşe ve kahkahalar için teşekkür ederiz. Sensiz bir hayat düşünemedik!
 • “Her doğum günü bir hediyedir. Her gün bir hediyedir.” Doğum günün kutlu olsun, sevgili gelinimiz! Her günü bir hediyeye dönüştürdüğünüz için teşekkür ederiz. Sizi seviyoruz ve önümüzdeki yıl size sadece mutluluk ve başarılar diliyoruz.
 • Sertsin, güçlüsün, bağımsızsın. Ailemizin genç kızlarına rol model olduğun için teşekkür ederiz. Daha iyi bir gelin isteyemezdik. Bu yıl size bolca neşe ve mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.
 • O zaman olduğun küçük kız için seviliyorsun, şu an olduğun özel kadın ve her zaman olacağın harika gelinin. Doğum günün kutlu olsun! Ailemizin sevgi ve mutluluk içinde büyümesine yardımcı olmak için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz.
 • Zamanın ilahi enstrümanını kutlarken ruhunuz dans etsin ve kalbiniz hayatın müziğiyle dolsun, çünkü bu sizin parlama gününüz.Hepimizin hayatında parladığın için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun, tatlı gelinimiz!
 • Seni arkadaşlarım arasında sayabildiğim için çok müteşekkirim. Eşi benzeri olmayan gelinimin doğum günü kutlu olsun! Önümüzdeki yılda hepinize mutluluklar dilerim.

Geline Kısa Doğum Günü Mesajı

anne ve kızı elleriyle kalp yapıyor
 • Ailemize senin gibi harika birinin katılacağını hayal bile edemezdik. Seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun! Canım gelinim daha nicelerini birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz!
 • Resmi olarak ailemizin bir üyesi olana kadar hiçbirimiz bekleyemeyiz! Doğum günün kutlu olsun, öüstakbel gelinimiz. Seninle hayatının daha birçok kilometre taşını kutlayacağımız için çok heyecanlıyız!
 • Henüz resmi olmadığını biliyorum ama sana gelinim demek için sabırsızlanıyorum! Başarılı olmaya devam etsin, neşe yaşamaya devam et ve yeni yaşın mutlulukla dolsun. Doğum günün kutlu olsun!
 • Henüz aile olmadığımız zamanlarda bile öyleymişiz gibi hissettirmeyi başarıyordun! Daha içten, daha bizden bir gelinimiz olmasını umamazdık. Doğum günün kutlu olsun! Ailemize getirdiğiniz tüm neşe, kahkaha ve mutluluk için teşekkür ederiz!

Kaynanadan Geline Doğum Günü Mesajı

Elbette doğum günleri bolca neşe ve kahkaha dolu özel zamanlardır. Gelininiz için neden komik mutlu yıllar dileklerini yazmıyorsunuz? Doğum günün kutlu olsun demenin ve onu güldürmenin en sevdiğimiz yollarından bazılarına bir göz atın:

 • Oğlumuzu hizada tutabilecek tek kadının doğum günü kutlu olsun! Daha iyi bir gelin isteyemezdik. Yeni yaşın kutlu ve kahkahalarla dolsun.
 • Muhteşem gelinimizin doğum günü kutlu olsun! Dürüst olmak gerekirse, oğlumuzun yeterince iyi birini bulacağını asla düşünmedik – yanılmış olmaktan daha mutlu olamazdık! Bu yıl bize sık sık getirdiğiniz tüm neşeyi, mutluluğu ve kahkahayı getirsin.
 • Doğum gününde sana bol sürprizler dilerim ama senin sayende oğlumuzun etrafı her gün sürprizlerle dolu. Bunun yerine, size sadece iyi şanslar diliyoruz! Doğum günün kutlu olsun, tatlı ve harika gelinimiz!
 • Sen tanıdığım en güçlü kadınlardan birisin – oğlumla her gün başa çıkmak için öyle olmalısın! Doğum günün kutlu olsun! Daha iyi bir gelin isteyemezdim.
 • Kayınvaliden olarak yaptığınız her şeyi eleştirmek benim işim. Ama bunu inanılmaz derecede zorlaştırıyorsun! Mutlu yıllar kızım. Her yeni gün, ailemize getirdiğin kadar size mutluluk ve neşe getirsin.
 • Ah oğlum oğlum sana sahip olduğu için çok şanslı, önceki hayatında ne yaptığını merak ediyorum! Doğum günün kutlu olsun kızım, gerçekten inanılmazsın!
 • Doğum günün kutlu olsun kızım, oğlumun kalbinin ve midesinin anahtarına sahip olan tek kişi! Kendin olmaya devam et canım, sen çok özel bir gelinsin.

Görümceden Geline Doğum Günü Mesajı

 • Doğum günün kutlu olsun kardeşim! Siz hayal ettiğimiz her şey oldun ve ailemizin en neşeli parçası olduğun için çok mutluyuz. Hep mutlu ve sağlıklı ol!
 • Özel gelinimiz, kız kardeşim doğum günün kutlu olsun! Bunca yıl senin için çok müteşekkiriz. Kardeşim her gün senin yanında uyandığı ,çin gerçekten şanslı bir adam!
 • En iyilerin de en iyisi olan biricik gelinimizin doğum günü kutlu olsun! Bu aileye baktığın ve kendi ailen gibi davrandığınız için teşekkür ederiz.
 • Yıllar boyunca bu aile için çok çalıştın ve çocuklarına çok iyi baktın. Doğum günün kutlu olsun! Sen gerçekten harika bir anne ve daha da iyi bir gelinsin.
 • Ailemizin en değerli üyesine, iyi ki doğdun gelinimiz! Sen benim kız kardeşim gibisin, bu duyguyu yaşayabildiğimiz için çok şanslıyız. Bu çok özel günde size kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.

Samimi bir mesaj yazmak olduğundan zor görünse de önerilerimiz ve birkaç ipucuyla harika ve unutulmaz bir mesaj yazabilirsiniz. İlk adım, mesaj ne kadar kişisel olursa, onun için o kadar çok şey ifade edeceğini unutmamak. Sizin için derlediğimiz cümleleri kelimesi kelimesine kopyalamamak, kişisel detaylarla süslemek de bir diğer önemli husus. Bunun yerine bu mesajları, ona çok mutlu bir doğum günü dilemek için kalpten kendi özel mesajınızı yazmak için ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Görümceye doğum günü mesajı, kuzene doğum günü mesajı, nişanlıya doğum günü mesajı ve doğum günü mesajları yazılarımıza da göz atmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu