Çiçek Notları

Erkeğe Ayrılık Mesajları

Ayrılık mesajı uzun da olsa kısa da olsa çok yoğun duygular barındırır. Bu duyguları kelimelere dökmek oldukça zor olsa da, bir ayrılığı atlatmanın en iyi yolu duyguları dile getirmekten geçer. Erkeğe ayrılık mesajı için size ilham olabilecek cümleleri sizin için derledik.

mesaj bekleyen kız

Birini terk etmek kolay değil ama vicdanınız temizse, dürüst ve açık sözlü olmak, aşıkmış gibi yapmaktan daha iyidir. Sebepleriniz doğru olduğunda kendinizi suçlu hissetmeyin. İlişkiniz zehirli yalanlar, aldatma ve ihanetle gölgelendiyse, sert bir metin yeterli olabilir. Karmaşık duyguları ifade etmenize yardımcı olabilecek seçenekleri sizin için sıraladık.

Kızdan Erkeğe Ayrılık Mesajı Uzun

 • Harika zaman geçirdik. Ama sadece birbirimize aitmişiz gibi hissetmiyorum. Aşk artık bu ilişkilerde yaşamıyor. Bunu kabul etmek zor ama sonsuza kadar mutlu yaşamak için birbirimize veda etmemiz gerekiyor.
 • Bu şimdiye kadar yaptığım en zor şey. Ama bazen sevdiğin birinin gitmesine izin vermelisin. Bizim için en iyisi olduğunu biliyorum. Yeterince sahip olduğumuzu biliyorum. Belki bir gün yollarımız kesişir ama artık birbirimize veda etmemiz gerekiyor.
 • En iyi arkadaşımı kaybediyorum. Sevgilim, koruyucum. Sevgisizliğin içinde yavaş yavaş kayboluşuna bakamam. Sana bu dünyanın verebileceğinin en iyisini diliyorum ve seni mutlu edebilecek birini bulmayı umuyorum. üzgünüm o ben değilim…
 • Sana olan sevgimin tükendiğini görmen için çok uğraştım. Beni fark etmeyi bıraktın. Ve beni görmek ve beni dinlemek istemeyen biriyle hayatımı geçiremem. Bu bir elveda.
 • Ben hala seni seviyorum. Ve bu onu daha da zorlaştırıyor. Seni hala çok sevmeme rağmen, artık seninle mutlu hissetmiyorum. Suçlayacak birini aramayalım. Hayat bu. Size en iyisini diliyorum.

Erkeğe Ayrılık Mesajı Uzun

yırtılan fotoğraflar
 • Birini seviyorsan serbest bırak derler. Seni seviyorum hayatım ve benden daha iyi biriyle gerçekten mutlu olmanı istiyorum. Sana çok acı çektirdiğimi biliyorum ve bunun durmasını istiyorum. Lütfen bensiz mutlu ol.
 • Zaten ölmüş bir şeyi kurtaramayız. Yapabileceğimiz tek şey gitmesine izin vermek. Aşkımız öldü ve bunu kabul edip bir adım daha atmanın zamanı geldi. Mutlu olmak istiyorum ve senin de mutlu olmanı diliyorum ama biz birlikte olduğumuz sürece bu asla olmayacak. Bu yüzden ayrılmalıyız. Gerçekten üzgünüm.
 • Beni öptüğünde, seni geri öpmek istemediğimi hissediyorum. Bana sarıldığında, senin bana duyduğun şefkatle kollarımı sana saramam. Beni sevdiğini söylediğinde, ben de seni seviyorum demek benim için çok zor. Üzgünüm ama ihtiyacın olan ben değilim.
 • Aşkın ne olduğundan emin değilim ama nasıl olmaması gerektiğini biliyorum. Buna ne istersen diyebilirsin, ama sahip olduğumuz şey aşk değil. Ayrılmamız ve her birimize gerçek mutluluğu bulma şansı vermemiz gerektiğine inanıyorum.
 • Süreci her zaman takdir ettim ve sonuca yeterince dikkat etmedim. Ancak ilişkimizin bittiğini söylemek benim için acı verici, birlikte geçirdiğimiz zamanın boşa gitmediğine inanıyorum çünkü çok keyif aldım. Her şey için teşekkürler ve hoşçakal…

Kızdan Erkeğe Ayrılık Mesajı

 • Ne yazık ki, sonsuza kadar sürecek çok az şey var ve ilişki onlardan biri değil. Tanıştığımıza memnun oldum çünkü bu ilişki ikimiz için de büyük bir meydan okumaydı ve bana çok şey öğretti. Ama artık sona gelindi. Her şey için teşekkürler ve hoşçakal…
 • Yarın ne olacağını asla bilemeyiz. Seçebileceğimiz o kadar çok yol var ki bazen bizi nereye götüreceklerini tahmin edemiyoruz. Maalesef yolumuz bizi bir çıkmaza sürükledi… ve bu, farklı yollardan ayrılmamız ve yürümemiz gerektiği anlamına gelir.
 • Bana saygısı ve sevgisi olmayan bir adamla olmaktansa yalnız olmak daha iyidir. Hiçbir şeyden pişman değilim, tüm bu yıllar ve ilişkiden pişman değilim çünkü ne kadar onurlu, cesaretli ve güçlü olduğumu fark etmemi sağladı. Şimdi seni hayatımdan kovmaktan korkmuyorum. Senden uzun zaman önce ayrılmalıydım.
 • Bugün sana bakıp aşık olduğum adamı bulmaya çalışırken, onun artık orada olmadığını anladım. çok değiştin, dönüştüğün bu kaba ve kibirli kişiye karşı bir şeyler hissettiğimden emin değilim. Ayrılmalıyız, hayatımı daha fazla zehirlemeni istemiyorum…
 • Aşkın kolay olmadığını hep biliyordum ama yaşadığımız gerçek bir işkenceydi. Ağlamaktan ve mutsuz olmaktan bıktım, senin yalanlarından bıktım. Bu şekilde olmamalı. Karar vermem biraz zaman aldı ve sonunda her şeyi neyin düzeltebileceğini anladım; hayatımda senin yokluğun. Bitti.

Erkeğe Ayrılık Mesajı Kısa

 • Bazen mutlu olmak için birine ihtiyaç duyarız, bazen de mutlu olmak için birinden ayrılmamız gerekir. Erkek arkadaşım olduğun için gerçekten şanslıydım ama şimdi bu ilişkinin beni mutsuz ettiğini hissediyorum. Aşkımız kendini tüketti ve ayrı ayrı devam etmemiz gerekiyor…
 • Biten şeyler için üzülmemeliyiz. Çünkü hayatımızdaki her ilişki yeni bir şeyler getirir. Tanıştığımız her insan bizi değiştirir ve birçok şeyi yeniden düşündürür. Her ayrılık bize en trajik anların üstesinden gelmeyi öğretir. Bana yaşattığın deneyim için teşekkür ederim. Beni daha iyi ve daha güçlü bir insan yaptın.
 • Bazen insanların ayrılması için net bir sebep yoktur. Ama yine de oluyor, çünkü bazı insanlar sadece birbirleri için doğru değil. Birlikte iyi vakit geçirdik ama birlikte yaşlanmak istediğim kişi sen değilsin gibi hissediyorum. Bunun için üzgünüm ve iyi şanslar.
 • Bilirsin, ince bir çizgi var… Çok uzun zamandır buna tahammül ettim ve şimdi itibarımı geri alma zamanı. Böyle davranılmayı hak etmiyorum, bundan daha iyiyim ve senden daha iyi birine ihtiyacım var. Bitti.
 • Çok uzun zamandır birlikteyiz ve bunu söylemek benim için çok zor ama mecburum. İlişkimiz gelişiyor gibi görünmüyor, bir yerde sıkışıp kaldık. Kendimi yükümü boşaltmam ve sensiz devam etmem gerektiğini hissediyorum. inanıyorum, iyi olacaksın.

Ayrılık mesajı uzun da olsa kısa da olsa çok yoğun duygular barındırır. Bu duyguları kelimelere dökmek oldukça zor olsa da, bir ayrılığı atlatmanın en iyi yolu duyguları dile getirmekten geçer. Daha fazla ilham için sevgiliye ayrılık mesajları, ayrılık sözleri, sevgiliye ayrılık mesajı sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu