Çiçek Notları

Sevgiliye Ayrılık Mesajı: Doğru Veda İçin Doğru Sözler

İsterseniz mesaj atan ya da mesaj alan taraf olun, ayrılık her iki taraf için de en zorlu süreçlerden biridir. Karşınızdaki kişiyi incitmeden veda etmek için Cicek.com’da yer alan sevgiliye ayrılık mesajı önerilerini kullanabilirsiniz.

Üzgün Çift

Sevgiliye Veda Sözleri

Veda etmek herkes için zordur. Bu süreçte duygularınızı doğru aktarmakta zorlanabilirsiniz. Kırmadan ayrılık mesajı atmak istiyorsanız, aşağıdaki mesajlardan birini seçebilirsiniz.

 • Zaman geçti ve biz değiştik. Artık seninle ben aynı insanlar değiliz. Bu sefer her şey daha da zorlaşmadan ayrılık mesajı atmak bana düştü. Hayatında mutluluklar dilerim. Hoşça kal.
 • Bazen sadece çekip gitmek daha iyidir. Hala bir şansımız olduğunu düşündüğünü biliyorum ama ilişkimiz için daha ilerisini göremiyorum. Çünkü sağlıklı bir ilişki için güçlü duygular gerekir. Artık böyle hissedemediğimizi görüyorum. Kendine çok iyi bak, hoşça kal.
 • Ayrılmış olsak da en güzel anları hep birlikte geçirdik, birlikte büyüdük. Bizimle birlikte büyümeyen tek şey aramızdaki sevgi oldu. İyi günlerimiz adına sana mutluluklar diliyorum. Kendine iyi bak.
 • Ayrılıyor olsak bile, bir zamanlar sahip olduğumuz aşkı asla kötü anmayacağım. Yeni hayatımda geleceği kucaklıyor ve geçmişe veda ediyorum. Elveda…
 • Belki de bizim sorunumuz, yanıldığımızı ve başaramadığımızı kabul etmek yerine hiç durmadan devam etmekti. Bugün, bunun ne kadar yanlış bir karar olduğunu anlıyorum. Seni daha fazla incitmek istemiyorum, yolun açık olsun.
 • Ne kadar uğraşırsam uğraşayım, bu ilişkiyi ilk günlerine döndüremediğimi anladım bugün. Ve bunu anladıktan sonra, kendimde o eski gücü bulamadım. Her şey için teşekkür ederim, elveda…

Ayrılan Sevgiliye Sözler

Ayrılık Mesajı Alan Erkek

Sevgiliden ayrılma sözleri, sizi üzebilir ve kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Aşağıdaki mesajlar arasından sizin için en doğru olanını seçerek ona hislerinizi anlatabilirsiniz.

 • Hayat asla aynı değildir ve ilişkiler zamanla değişmeye devam eder… Ama bu değişimin senin tarafından bu kadar önemli olduğunu düşünmemiştim. Yine de bana kattığın her şey için teşekkür ederim. Kendine iyi bak.
 • Zamanın en büyük şifacı olduğunu düşünürdüm hep ama demek ki sen öyle düşünmüyormuşsun. Madem bırakmak istiyorsun, öyle olsun. Her şey için teşekkürler, yolun açık olsun.
 • Anlayamadığım tek şey, seninle güzel başlayan bu ilişkiyi nasıl yürütemediğimiz ve nasıl bu hale geldiğimiz… Belki de aşkımız gerçek olamayacak kadar güzeldi, keşke söylediklerin de güzelliğini yitirmeseydi. Elveda.
 • Birini incitmeden ayrılmayı beklemek, birini sevmeden aşık olmayı beklemek gibi bir şeydir. Evet, beni incittin ama her ayrılık biraz incitir. Kendine iyi bak.
 • Bazen bir ayrılığı haklı çıkarmak, aşkı haklı çıkarmak kadar imkansızdır. Senin bu vedayı haklı çıkarman için ayrılık kelimesinin bir kere ağzımızdan çıkması yeterliydi demek. Yolun açık olsun.
 • Kaderimizde sevgili olmak vardı ve şimdi görüyorum ki yollarımızı ayırmak da kaderimizmiş. Bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyorum. Kendine iyi bak, hoşça kal.

Kadın Sevgiliye Ayrılık Mesajı

Bir kadını incitmeden, kırmadan ama aynı zamanda da doğru kelimeleri seçerek ayrılmak oldukça önemlidir. Sevgiliye veda sözleri için en duygusal mesajları aşağıda bulabilirsiniz.

 • Bir el tek başına alkış sesini çıkaramaz. Tüm ilişkimiz boyunca bunu denedim ve gördüm. Artık tek başıma çabalayamam. Ayrılalım… Kendine çok iyi bak.
 • İlişkimizde önceliğim hep aynıydı; sen. Ve sorun neydi biliyor musun? Senin de önceliğinin aynı olmasıydı. Yolun açık olsun.
 • Bu ilişkinin devam edebilmesi için yapman gereken tek şey, kalbimi dinlemekti. Sadece kalbimin sesine cevap vermek ve elinden geldiğince yanımda olmaktı. Ama olmadı… Elveda.
 • Her ilişkinin iyi yürümesi için her iki tarafta da sadakat, güvenilirlik ve sevgi gerekir. Sevgi, bu ilişkiyi kurtarmak için yeterli gelmedi. Seni ne kadar sevsem de, seninle artık hayal kuramıyorum. Hoşça kal.
 • Her şey harikaydı, her şey çok romantik ve çok macera doluydu. Ama en iyilerde bile mutlaka bir sorun vardır. Zamanı gere alamayağımız için, zamana ayak uydurmamız en doğrusu olacak. Kendine iyi bak.
 • İlişki güzel bir şey ama tek taraflı olunca değil. Çok uzun süredir bu ilişkiyi tek taraflı yürüttüm ama artık yolun sonuna geldik. Her şey için teşekkürler, yolun açık olsun.

Erkek Sevgiliye Ayrılık Mesajı

Erkek Sevgiliye Ayrılık Mesajı Atan Kadın

Sevdiğin erkeğe veda mesajı atmak, tüm kadınlar için zordur. Bir erkeğe ayrılık mesajı atarken oldukça dikkatli olmakta fayda var. Çünkü erkeğe ayrılık mesajı, en az kadınlara atılan mesajlar kadar ince düşünülmüş olmalı.

 • Muhteşem tango için iki kişi gerekiyor, ancak ben sende mükemmel partnerimi göremiyorum. Çok geç olmadan, ikimiz için de bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Hayatıma kattığın her şey için teşekkürler.
 • Bu ilişkide hiçbir zaman çok şey istemedim. Tek istediğim; senin tarafından sadece “ben” olduğum için sevilmekti, olmamı istediğin kişi için değil. Benden buraya kadar, istediğin kişi olamıyorum. Hoşça kal.
 • Senden ayrılmak istiyorum. Neden mi? Çünkü sen melankolinin ıssız köşelerinde mutsuz bir şekilde otururken, ben sana duyduğum aşkın ritmiyle dans etmek istiyordum. Olmadı… Yolun açık olsun.
 • Senden uzaklaşarak, kalbini özgür bırakıyorum. Bu, belki de kalbime bir hançer saplayacak ve çok acıtacak ama buna değeceğini biliyorum. İkimiz için en iyisi, bunu kabul etmek olur. Hoşça kal.
 • Seni hala seviyorum ama kendimi de çok seviyorum. Bu mutsuzluğun ve umutsuzluğun içinde daha fazla ilerleyemeyeceğimi biliyorum. Her şey için teşekkür ediyorum. Hoşça kal.
 • Şimdi senin ve benim için en iyisi, birbirimiz için en güzel dilekleri dilemek olacak. Bundan sonra yolun hep açık olsun, umarım aradığın aşkı bulursun. Elveda.

Ayrılan sevgiliye sözler için en duygusal ve en incelikli mesajları yukarıda sizin için bir araya getirdik. Siz de sevgiliye veda sözleri arıyorsanız, bu ayrılık mesajı seçeneklerinden birini kullanabilir ya da ilham alabilirsiniz. Bu zorlu süreci en iyi şekilde atlatmak için, doğru sözler ile doğru şekilde veda edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu