Çiçek Notları

Kocaya Sevgililer Günü Mesajı: Aşkınızı İfade Edin

Evlilik, Sevgililer Günü’nü doyasıya kutlamaya engel değil, aksine daha coşkulu bir kutlama için harika bir bahane! Sevgililer günü mesajı kocaya hediye seçerken bir yandan 14 Şubatta ona aşkınızı ifade edecek duyguları toparlamak için birebir! Onu etkileyebilmek ve bu güzel günü doyasıya yaşamak, hem de karşınızdakine yaşatmak için iyi düşünülmüş bir mesaja ihtiyacınız var. Bizim ipuçlarımızdan faydalanıp en güzel Sevgililer Günü mesajları ile sevdiğinizi mutlu edeceğinize şüpheniz olmasın. İhtiyacınız olan ihamı alabileceğiniz mesaj örneklerini yazımızda bulabilirsiniz.

 • Komik sevgilimin Sevgililer Günü kutlu olsun! Sonunda tek ruh eşimi bulduğum için çok mutluyum. Seni kelimelerin söyleyebileceğinden daha çok seviyorum ve her zaman seveceğim. Eşin olarak kutlayacağım Sevgililer Günü, sonsuz aşk hikayemizin başlangıcı olsun.
 • Hiç bu kadar deli gibi aşık olmamıştım. Sürekli seni düşünüyorum, seni 7/24 görmek istiyorum, seni deli gibi özlüyorum. Seninleyken çok canlı hissediyorum. Bana dünyanın en mutlu insanıymışım gibi hissettiriyorsun kocacığım! Seni seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun.
 • Bütün gün sana bakabilirim. Sonsuza kadar seninle olmak için her şeyi yapardım. Dünyadaki en büyük sevgi senmişsin gibi hissediyorum ve hayatımda olduğun için çok minnettarım. Seni seviyorum bebeğim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
 • Sevgililer Günü’nü sadece bir erkekle kutlamak istiyordum ve neyse ki bu adam artık kocam! Kulağa benim gibi gelmediğini biliyorum ama beni çok değiştirdin. Açıkçası olabilecek en iyi şekilde! Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • İnsanlar evliliğin Sevgililer Günü büyüsünü öldürdüğünü düşünebilir ama bizim için değil. Hala daha çok sevildiğini ve takdir edildiğini hissettirmek için bu günü bekliyorum. Bunu yapmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Hala senin için deli oluyorum kocacığım!
 • Sevgililer Günün kutlu olsun, kocam! Bu gün, aşkımızı kutluyoruz ve kendimize neden hala birlikte olduğumuzu hatırlatıyoruz. Bir de hala senden daha iyi yemek yapan biriyle tanışmadım! Seni seviyorum bebeğim.
 • Önceki ilişkilerin yürümediği için mutlu olduğumu söylemek istemiyorum ama mutluyum çünkü şimdi sana kocam diye seslenebiliyorum! Dünyamı aydınlatıyorsun bebeğim. Bu günü unutulmaz kılalım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Bunun bizim evli olarak geçireceğimiz ilk Sevgililer Günümüz olduğuna inanamıyorum! Sen tanıdığım en tatlı adamsın ve geleceğim için artık endişelenmiyorum çünkü sen onun içinde olacaksın. Seni seviyorum bebeğim. 14 Şubat kutlu olsun.
 • Bu günden nefret ettiğimi biliyorsun, değil mi? Kapitalistler, çiçeklere ve şekerlemelere daha fazla para harcamamızı sağladı. Kapitalizmden nefret ediyorum ama seni seviyorum, bu yüzden bu konuda daha az agresif olmaya çalışacağım. Tüm sarılmalar ve öpücükler senin, Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • Sevgililer Günü! Hayranı olmadığını biliyorum ama kendimi çok mutlu ve umutlu hissediyorum çünkü hayatımda sen varsın. Bana bu gezegene ait olduğumu hissettirdiğin için teşekkür ederim. Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • Sana bayılıyorum kocacığım. Bir erkeğin beni senin kadar büyüleyebileceğini hiç düşünmemiştim. Her bir parçana aşığım. Sana evrenin şimdiye kadar yarattığı en iyi şey olduğunu hatırlatmak istedim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Sana aşık olduğumu söylemek için ne güzel bir gün. Bunu gerektiği kadar sık ​​söylemediğimi biliyorum ama sanırım bu sözleri daha değerli kılıyor. Sevgililer Günümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum benim tatlı kocam!
 • Sen benim her zor durumda dayanağımsın. Dünyanın sonu gelse bile, yine de seni bulurdum. Her şeyi çok daha iyi hale getiriyorsun. Seni asla başka birini sevemeyeceğim kadar çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • Komik sevgilim, canım kocam; bu harika günde seninle olduğum için çok mutluyum. Sen hayal ettiğim her şeysin ve sana sevgilim demek en sevdiğim şey. Seni herşeyden fazla seviyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Seni her gördüğümde bana verdiğin bu aşk sarhoşluğu beni deli ediyor. Fazla dramatik olmak istemem ama sen yanımda olmasaydın bu Sevgililer Günü şimdiye kadarki en üzücü gün olurdu. Seni seviyorum bebeğim. Mutlu Sevgililer Günü!
 • Sonunda ruh eşimi bulmuş gibi hissediyorum. Daha önce hiç böyle hissetmemiştim ve bu ateşi sonsuza kadar göğsümde tutmak istiyorum. Kocam olsan da her zaman sevgilim olur musun bebeğim? Seni o kadar çok seviyorum ki uçmak istiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!
 • Beni deli eden dokunuşa sahipsin. Beni yaşayan en mutlu insan yapmak için sana bir bakış atmak yeter. Sana sevgilim dememden daha büyük bir delilik varsa o da sana kocam diyebilmek! Seni seviyorum bebeğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • “Aşk” kelimesinden nasıl korktuğumuzu hatırlıyor musun? Saçma değil mi, şimdi bu harika kelimeyi her zaman kullanıyorum. Artık aşktan korkmuyorum ve hepsi senin sayende bebeğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sayısız şarkı, kitap ve film dünyanın en muhteşem duygusuna adandı – aşk. Bu gerçeğe rağmen, pek çok tatlı, tutkulu ve sevecen söz söylenmeden bırakılır. Burada size erkek veya koca için bir sürü romantik Sevgililer Günü mesajı sunduk.. Umarız burada her zaman söylemek isteyip de nasıl ifade edeceğinizi bilemediğiniz kelimeleri bulacaksınız. Kocaya sevgililer günü mesajı içeriğimizin dışında aşağıdaki içeriklerimize de göz atabilirsiniz;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu