Çiçek Notları

Kız Arkadaşa Doğum Günü Mesajı: Kelimelerin Gücü

Kız arkadaşınız için hazırladığınız hediyeler ve eğlenceli doğum günü fikirleri size hala yetersiz geliyorsa, onun için unutulmaz olan bir doğum günü mesajının altına imza atmaya ne dersiniz? Cicek.com’da yer alan kız arkadaşa doğum günü mesajı çeşitlerinden birini seçin ve onu dünyanın en mutlu kadını yapın!

Kız Arkadaşının Doğum Gününü Kutlayan Erkek

Belki en yakın arkadaşınız, belki de çok sevdiğiniz sevgiliniz… Bugün hayatınızdaki en önemli kadınlardan birinin doğum günü ve güne güzel bir şekilde başlaması için sizden gelecek pozitif bir mesaja ihtiyacı var! İster romantik, ister eğlenceli, kısa ya da uzun fark etmez, kalbinizden gelen sözleri ona ilettiğinizde ne kadar mutlu olacağını siz de göreceksiniz. Kız arkadaşa doğum günü mesajı seçenekleri aşağıda sizi bekliyor!

En Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Gülümseyen İki Yakın Kız Arkadaş

Çok sevdiğin dostunun doğum günü mü? Yaşasın! En yakın kız arkadaşa doğum günü mesajı atmak istiyorsanız, aşağıdaki mesajlara mutlaka bir göz atın deriz!

 • Tek ihtiyacın olan gerçekten kalbime dokunan bir dostluktu. Oysa ben bundan daha fazlasını sende buldum canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın! ❤️️
 • Eğer gerçekten şanslıysam, hayatımın bir noktasında en iyi ve en harika dostluğu yaşayacağım bir arkadaşa sahip olduğum içindir! Çünkü sen benim şansım, dostum ve kız kardeşimsin. İyi ki doğdun!
 • En iyi arkadaş; en iyi hikayeleri sadece bilmekle kalmaz, o hikayelerin baş kahramanı da olur. Bu nedenle sen, benim hikayelerimin vazgeçilmez bir parçasısın! İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun balım!
 • Mutlu olman için daha çok hediye, yemen için daha çok çikolata ve eğlenmen için daha çok ben! 🙂 Doğum günün kutlu olsun güzellik!
 • Sevincimi büyüten, mutluluğumu ikiye katlayan ve üzüntülerimi paylaşan hayatımın özel insanına en iyi dileklerimi gönderiyorum. Bundan sonra bol şans, aşk ve para senin olsun! Doğum günün kutlu olsun fıstık!
 • Senin sayende daha çok gülüyorum, daha az ağlıyorum ve çok çok eğleniyorum. Gülümsemen, gülümsememdir canım arkadaşım. İyi ki doğdun!
 • Sevimli, sevgi dolu, cömert, ilgili ve akıllı bir arkadaş bulmak zor. Sana tavsiyem, beni kaybetmemen! 🙂 Doğum günün kutlu olsun minnoşum! 

Kız Arkadaş İçin Uzun Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Kutlanan Kız Arkadaş

Hayatınızdaki en değerli varlıklardan biri olan kız arkadaşınız için tüm hediyeler hazırsa, sıra o güzel mesajı yollamaya geldi! Aşağıda kız arkadaşa doğum günü mesajı uzun ve duygusal seçenekleri ile sizi bekliyor.

 • Dünyanın en sevgi dolu, sevecen ve iyi kalpli kız arkadaşının doğum günü kutlu olsun. Bin yıl daha yaşa ve hayatının geri kalanında beni sevmeye devam et! 🙂
 • Bazen, dünyadaki en tatlı kadının sevgisiyle kutsanmış olmak için önceki hayatımda ne yaptığımı düşünmeden edemiyorum. 🙂 Bebeğim, seni son günüme kadar seveceğime söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bir kağıda seni sevmemin en büyük nedenlerini sıralamaya çalıştım ama hayatımın geri kalan her saniyesini buna ayırsam bile zamanın asla yetmeyeceğini anladım. Her şeyinle iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 • “Seni seviyorum” demem sadece birkaç saniye sürecek. Ama seni ne kadar sevdiğimi sana göstermem bir ömür boyu devam edecek. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Küçükken, sonsuza dek mutlu geçen hikayeler duyardım. Büyüdüğümde, sonsuza dek sürecek mutluluğu keşfettim; yani seni! Doğum günün kutlu olsun aşkım! Seni seviyorum.
 • Benim yıldızım gökyüzünde değil, yeryüzünde ve gece gündüz hep benimle! Hayatımı aydınlatan ve ışığıyla bana yol gösteren sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Güzellikle ve aşkla parlayacağın şahane bir yıl olsun!
 • Seninle hiç tanışmamış ve seni sevmenin güzelliğini fark etmemiş olsaydım, hayatımın tüm hikayesi aynı olmayacaktı. Şimdi sen hayatıma girdin ve tüm hikayeyi çok bir romana dönüştürdün. İyi ki doğdun!

Kız Arkadaş İçin En Güzel Doğum Günü Mesajları

Elinde Hediyesini Tutan Kadın

Kız arkadaşınız için tüm sevgi sözcükleri ve romantik mesajlar az gelir, biliyoruz. O halde senin için derlediğimiz kız arkadaşa en güzel doğum günü mesajı alternatiflerini incelemeden mesajını atma deriz!

 • Aynı anda dünyamı harika bir maceraya çeviren, hayatıma ilmek ilmek işleyen ve bana ilham veren, aynı zamanda bana yol gösteren ve beni çok çok seven kadının doğum günü kutlu olsun! Bana yaşattığın tüm güzellikler için teşekkür ederim. Seni seviyorum!
 • Dünyada hiçbir insan beni senin kadar güvende ve mutlu hissettirmedi. İşte bu yüzden seni çok seviyorum canım sevgilim! Doğum günün kutlu olsun!
 • Hayatıma girerek hayalimi gerçeğe dönüştürdün. Şimdi senin hayallerini gerçekleştirme zamanı! Sana söz, yeni yaşında tüm hayallerini bir bir gerçekleştireceğiz sevgilim. İyi ki doğdun!
 • Bu doğum gününde mumlarını üflerken, kalbimde senin için asla sönmeyen bir alev olduğunu unutma. Seninle tanıştığım günden beri içimde yanıyor ve sonsuza kadar yanmaya devam edecek. Mutlu yıllar bebeğim!
 • Nasıl yaptığını bilmiyorum ama her yıl bir öncekinden daha güzel görünüyorsun. Seni çok seviyorum miniğim. İyi ki doğdun!
 • Kalbimin ritmini artıran tek kişinin doğum günü kutlu olsun! Sen bu evrendeki en güzel ve en harika kız arkadaşsın. O yüzden bugün ve yarın sonsuza kadar benimsin. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!
 • Beni her gülümsettiğinde bir çiçeğim olsaydı, harika bir bahçem olurdu! Doğum günün kutlu olsun güzelliğim, iyi ki varsın!

Güzel bir hediye ve duygusal bir kutlama mesajı ile doğum gününde onu mutlu etmek işte bu kadar kolay! Kız arkadaşın için en iyi hediye seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsin! Hediyeni aldıktan sonra yukarıda yazan kız arkadaşa en güzel doğum günü mesajı seçeneklerinden birini not olarak ekleyebilir ve yıllar geçse de etkisi sürecek bir kutlama yapabilirsin!

Eşe Doğum Günü Mesajı: Hayat Arkadaşınız İçin Anlamlı Sözler

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı: Aşkınız Sözlerinizde Saklı

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı: Dostluğunuzu Kuvvetlendirin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu