Çiçek Notları

Günaydın Mesajları: Güne Güzel Başlayın

Günün en güzel saati, güneş ışığıyla gözlerinizi açtığınız sabah saatleridir. Uyanır uyanmaz gelen içten bir günaydın mesajı, günün geri kalanının güzel geçmesi için en güzel bahanedir! Sevdiklerinize gönderebileceğiniz ve onları günün en mutlu insanı yapacak günaydın mesajları, yazımızda sizi bekliyor! 

Güneşi Selamlayan Kadın

Sevdiklerinize “Günaydın!” demenin yüzlerce yolu var! Bazen uyanır uyanmaz onları gülümsemeyle karşılamanız, bazen de enfes bir kahvaltı hazırlamanız en güzel yollardan biridir. Ama bu yöntemler arasında en zahmetsiz ve en kalıcı olanı ise her biri birbirinden anlamlı günaydın sözcükleri ile onları mutlu etmektir. 

Günaydın mesajları bazen sevgiliye, bazen arkadaşa bazen de eşe yazılır. Günün geri kalanını daha güzel kılan günaydın sözleri için en etkili ve anlamlı olanlarını sizin için derledik! Yazımızı okuduktan sonra ilk işiniz sevdiklerinize günaydın mesajı atmak olacak!

Anlamlı Günaydın Mesajları

Koltukta Günaydın Mesajları Okuyan Kadın

Günaydın mesajları, gönderdiğiniz kişinin göreceği ilk mesaj olacak. Bu nedenle anlamlı ve etkili olması, sevdiğiniz kişide iz bırakması oldukça önemli. Siz de karşınızdaki kişi için anlamlı günaydın mesajları arıyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sizin için yazdığımız mesajlar işinizi kolaylaştıracak!

 • Hayat; ne geçmişten, ne de gelecekten ibarettir. Hayat, yalnızca bugünden ibarettir. Yeni bir gün için en güzel günaydınlar senin olsun. Uyan ve bugünden itibaren hayatı dolu dolu yaşamaya başla! 
 • Her yeni gün, en parlak kağıtlarla sarılmış bir hediye kutusu gibidir. Uyanmadan ve güne güzel başlamadan içinde ne olduğunu bilemezsin. Günaydın!
 • Şimdi tüm gücünle uyanmazsan, dün gece gördüğün o rüyayı asla gerçekleştiremezsin. Yeni bir gün için, yeni bir günaydın!
 • Alabileceğin en büyük ilham, başkalarına ilham kaynağı olduğunu bilmektir. Uyan ve bugün ilham verici bir hayat yaşamaya başla. Günaydın.

Komik Günaydın Mesajları

Komik Günaydın Mesajları Atan Erkek

Güne nasıl başlarsanız, öyle geçer! Siz de sevdiklerinizin ilk kahkahalarının nedeni olmak istiyorsanız, onlara komik günaydın mesajları gönderebilirsiniz. Gün boyu akıllarında kalacak bu mesajlar ile onların gününü güzelleştirmek için şimdi telefonunuzu elinize alın ve aşağıdaki mesajlardan birini seçin!

 • Bir gün sen de sabah insanı olacaksın ama belli ki bugün değil! 🙂 Günün geri kalanını kaçırmamak için daha ne bekliyorsun? Hadi, uyan uykucu!
 • Dünyanın en zengin, en şanslı ve en güzel insanıydın… Ve sonra oldu… Alarm çaldı… 🙂 Dünyanın en sıradan gününe günaydın!
 • Sabah uyanıyorum sen, uykumda yine sen… Bir kurtuluş yok mu senden? Keşke biraz rahat versen de uykumu bölmesen. 🙂 Günaydın!
 • Sen uyurken 3 bayram, 2 yılbaşı, 2 Sevgililer Günü ve onlarca doğum günü geçti ama olsun… Sen uykunu aldıysan hiçbir şey sorun değil… Günaydın uykucu! 🙂

Romantik Günaydın Mesajları

Romantik Günaydın Mesajı Alan Kadın

Belki çok romantiksiniz, belki de romantik olmak istiyor ama bir türlü başaramıyorsunuz. O zaman size bir önerimiz var; romantik günaydın mesajları! Aşağıdaki mesaj önerilerinden birini seçerek sevdiğiniz veya hoşlandığınız kişiye aslında ne kadar romantik olduğunuzu gösterebilirsiniz!

 • Seni bulduğum için rüyalara ihtiyacım yok. Çünkü ben seninle zaten rüyalarımı yaşıyorum. Günaydın aşkım.
 • Sen hayatıma girdiğinden beri günlerim daha parlak, sabahlarım daha tatlı. Çünkü güne seninle başlıyorum! Günaydın hayatım.
 • Her şey durmuştur çünkü dünyanın en güzel kadını henüz uyanmamıştır. Uyan ve günü güzelliğinle aydınlat sevgilim. Günaydın…
 • Günaydın bebeğim… Bu güzel güneş nasıl doğuyor biliyor musun? Senin gülüşünle. Güzel bir gün olsun!

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgilisine Günaydın Mesajı Atan Erkek

Biricik sevgiliniz uyandı ve sizden romantik bir mesaj bekliyor. Hayatınızın aşkı için kalbinizden dökülen sözler büyük önem taşıyor. Siz de aşağıda yer alan sevgiliye günaydın mesajları arasından birini seçin ve hayatınızın aşkını dünyanın en mutlu insanı yapın!

 • Her sabah birlikte uyanana kadar sabırsızlanıyorum. O zamana kadar bu mesajlar kalplerimiz arasındaki mesafeyi kapatmaya yardımcı olacak. Günaydın sevgilim!
 • İşte güne başlamak için bazı sarılmalar ve öpücükler… Umarım, bu akşam buluşana kadar sürerler. Günaydın aşkım!
 • Günaydın güzelim. Günlük rutin işlerine devam ederken, bir yerlerde seni çok seven biri olduğunu unutma. Seni seviyorum.
 • Günaydın yol gösterici yıldızım! Sen olmasaydın, evrenin karanlığında kaybolurdum. İyi ki uyandın!

Arkadaşlara Günaydın Mesajları

Arkadaşlara Günaydın Mesajları Atan Kadın

Hayatınızda ne olup bitiyorsa onlarla yaşıyor, neşelerinizi ve kederlerinizi birlikte paylaşıyorsunuz. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız için bazen komik, bazen ise umut dolu mesajları atmak için daha ne duruyorsunuz! Arkadaşlara günaydın mesajları için birbirinden güzel seçenekler sizi bekliyor!

 • Günaydın arkadaşım. Gün ışığının karanlığı yok etmesi gibi sen de tüm üzüntülerimi yok ediyorsun. İyi ki varsın!
 • Hayatımdaki bazı harika insanlar sayesinde yeni gün bana çok daha güzel görünüyor. Sen onlardan birisin dostum. Günaydın!
 • Kalk ve parla sevgili dostum! Yapacak çok işimiz var. Güzel bir kahvaltı yap, en güzel kıyafetlerini giy ve benimle buluş! Yeni günü birlikte kutlayalım.
 • Her gün batımı yaşamımızdan bir gün daha alır ama her gün doğumu bize umut etmek için bir gün daha verir! Yani, sen hep en iyisini um. Günaydın can dostum!

Kocaya Günaydın Mesajları

Yeni Uyanan Mutlu Karı ve Koca

Kim demiş erkekler mesaj sevmez diye! Onu mutlu edecek doğru sözcükleri bir araya getirdikten sonra mutlu edemeyeceğiniz hiçbir erkek yok. Hayatınızda her şeyden önemli olan eşiniz için günaydın mesajı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, biz burdayız! Aşağıdaki kocaya günaydın mesajları arasından sizin için en uygun olanını eşinize iletebilirsiniz.

 • Sabahlarım asla sıkıcı olmuyor, çünkü senin gülüşünü ve bir fincan sıcak kahveyi görerek uyanıyorum. Geçen yıllar boyunca bu rutini seninle yaşadığım için çok şanslıyım. Günaydın aşkım!
 • Bunca yıl geçse de sen sabah öpücüklerinden asla sıkılmadın. Kollarında güvende ve güvende hissettiğim canım eşim. Hadi birlikte harika bir güne daha başlayalım!
 • Beni günaydın öpücüğü ile uyandırdığında kimsenin senden daha mükemmel olamayacağını anlıyorum. Günaydın canım kocam!
 • Seninle uyanmak bir rüyanın gerçekleşmesidir. Bunun için yanımda uyandığın her güne teşekkür ederim. Günaydın can eşim.

Cicek.com’da sevdikleriniz ile paylaşacağınız en güzel günaydın mesajları sizi bekliyor! Siz de en yeni günaydın mesajları ile eşinizi, sevgilinizi veya arkadaşlarınızı günün ilk saatlerinde iyi hissettirebilirsiniz. Güne büyük bir motivasyon ile başlamalarını sağlayacak güzel mesajlar sayesinde onlar için vazgeçilmez olacaksınız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu