Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajlari

Doğum günlerinde sevdiklerimiz için bir şeyler yaptığımızda, onların hayatlarını daha anlamlı hale getiririz. Çünkü doğum gününü kutlamak istemediğini söyleyen insanlar bile, içten içe doğum gününde özel olduğunu hissetmek ister. Arkadaşlarımız, annemiz, babamız, eşimiz ya da sevgilimiz… Hayatımıza anlam katan bu önemli insanların hepsi, özel olduğunu hissetmeyi hak eder.

Nasıl mı?

Belki güzel bir sürpriz ile belki de sevgi dolu cümleler ile onlara özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Seçiminiz sevgi dolu doğum günü mesajlarından yanaysa, sizin için seçtiğimiz kişiselleştirilmiş doğum günü mesajlarlarından ilham alarak sevdiklerinizin doğum günlerini özel kılabilirsiniz.

Aşağıda sizin için listelediğimiz muhteşem doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Umarım bu yıl sana bol miktarda gülümseme, mutluluk ve fırsat sunar. Doğum günün kutlu olsun!

Bu yıl harika başlangıçların yılı olacak. Yeni ve heyecan verici deneyimlerle geçecek bir yıl dileğiyle!

Bu yıl senin yılın olacak. Umarım tüm hayallerin gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun!

Her yıl doğum günü pastana koyduğun mumların fazlalaşması seni asla üzmesin. Her mumun sana biraz daha gülümseme getireceğini bil. İyi ki doğdun!

Beni desteklemek ve cesaretlendirmek için her zaman yanımda oldun. Ben de her doğum gününde senin yanında olacağım. Umarım mutluluk dolu bir yıl geçirirsin. Doğum günün kutlu olsun!

Tüm hayatın tıpkı bugün olduğu gibi gülümseme, eğlence ve müzikle dolu olsun. Nice senelere canım!

Pastanın üzerindeki mumları asla sayma. Çünkü sen hala o neşeli, eğlenceli ve güzel/yakışıklı kadın/adamsın. Doğum günün kutlu olsun!

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Dünyadaki en şanslı insanım çünkü her zaman yanımda dünyanın en iyi arkadaşı var. Doğum günün kutlu olsun!

Her zaman harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun!

Ne zaman bir derdim olsa, dinlemek için orada olduğun için teşekkür ederim. En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Nice senelere…

Seni sadece en iyi arkadaşım olarak görmüyorum. Sen artık ailemden biri gibisin. Nice senelere kardeşim!

Tanıştığımız zamanı hala hatırlıyorum, o zamanlar çocuktuk! Ve yıllar sonra şimdi de, ilk günkü gibiyiz. Dostum, umarım tüm dileklerinin gerçekleşeceği mutlu bir yıl geçirirsin!

Canım arkadaşım, seninle bir yıl daha geçirdiğim için çok mutluyum. Umarım sonsuza dek arkadaş olarak kalırız. Doğum günün kutlu olsun!

Umarım bu yıl, bir önceki yıldan daha da iyi geçer. Çünkü sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Nice senelere canım dostum!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Birlikte geçirdiğimiz her an sana daha da aşık oluyorum. Beni bu dünyada en mutlu eden kişi sensin aşkım. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun, yüzüme gülümseme getiriyorsun ve her dokunuşun beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. Emin ol seni her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

Bana verdiğin mutluluk için sana sonsuz teşekkür ediyorum. Kaç yaşında olursak olalım, kaç doğum gününü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Hayatta başıma gelen en iyi şey sensin. Umarım harika bir doğum günü geçirirsin. Bu yıl ve her yıl hayallerinin gerçekleştiğinden emin olmak için yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Bugün senin günün aşkım. Bu yüzden tuttuğun her dileği yerine getireceğim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Mutlu yıllar can yoldaşım, arkadaşım ve güzel sevgilim…Hayatıma mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun!

Seni sevmek bir ayrıcalık. Ama senin gibi güzel/yakışıklı bir kadın/adam tarafından sevilmek bir nimet. Seninle birlikte olduğum gün, benim dileğim gerçekleşti. Umarım doğum gününde senin de tüm dileklerin gerçekleşir. Seni seviyorum, iyi ki doğdun!

Hayatınıza anlam katan sevdikleriniz için sayfalarca mesaj yazsanız da, onlara olan duygularınızı kelimelere sığdıramayacağınızı biliyoruz. Fakat doğum günlerinde sevdiklerinize anlamlı mesajlar yazmak istediğinizde, ilham alabileceğiniz cümleleri yukarıda sizin için sıraladık. Umarız, sevdiklerinize duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

 

Diğer Mesaj Sayfaları